Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az furcsa (/magas) elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa (/magas) elvárás, hogy egy lány ne legyen fideszes?

Figyelt kérdés
Nektek vannak ilyen furcsább elvárásaitok?

2016. júl. 10. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Furcsa, de nem magas. Nekem annak idején az MSZP volt kizáró ok, de azóta rájöttem, hogy a politika egy színjáték és inkább ne legyen egyik pártnak sem az elvakult híve.
2016. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól, falra másznák, ha egy lány állandóan a fidesz, vagy bármelyik pártról beszélne. Mindegy melyik pártot szereti, csak ne arról beszéljen és főleg ne akarjon meggyőzni.
2016. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előttem szólókkal. Tőlem akár a kétfarkú kutya pártra is szavazhat, de ne kelljen már otthon politikáról "komolyan" beszélni.
2016. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
:D Az olyanokat én se szeretem mert általában csak azért mondogatják mert megszokásból... meg mert anyu meg apu is az. Vagy mert a családban az egyik rokon képviselő xD Logikus válasz nincs csak a haver család rokon pajtás az oka.
2016. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként a legideálisabb az, ha még a választásokra sem megy el, annyira szarik az egészre.
2016. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem furcsa,olyan párt választasz,amilyet akarsz :)


Nekem pl az elvárás,hogy ne legyen belebuzulva politikába.

Volt 17 évesen egy jobbikos pasim(akkoriban még nem gondoltam,hogy ez kizáró ok lehet),folyton a politikáról meg az összeesküvés-elméleteiről beszélt,egyszerűen semmi más nem érdekelte,szidta a kormányt,a melegeket,mindenben keresett valami bűnbakot,csak nehogy magába kelljen néznie...rasszista is volt,amit persze tagadott stb.Szóval én azóta mérföldekről kerülöm a jobbikosokat és mindenkit,aki ennyire politikázós,legyen az mszp-s,fideszes vagy akármilyen.Árad belőlük a gyűlölködés,olyan dolgokkal foglalkoznak,amiket nem tudnak befolyásolni.Ha ezt az időt arra fordítanák,hogy a saját életükkel foglalkozzanak,sokkal előrébb tartanának,de helyette a saját nyomorukat a politikára fogják.

20L

2016. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Alapvetôen én is utálom mérgezni magam a politikával, de azt egyszerûen nem tudnám elfogadni, ha a barátnôm ilyen ocsmány, népsanyargató párttal szimpatizálna, és mélységesen butának tartom, aki a fideszt vagy a jobbikot kicsit is szereti. A többit se szeretem, de ez a kettô hányadék számomra. A legjobb valóban az, ha szarik a politikára, nagyjából én is szarok rá, de el kell ismernem valamelyest érzékenyen érint, illetve felidegesít, hogy ez a pár nyomorult a Parlamentben megkeseríti egy rakás ember életét.
2016. júl. 10. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

A pártpolitika csak a legfelső rétege valaminek, nyilván, ha már itt is kiütközik a különbség, akkor abban sem lesz nagyon egyetértés, hogy kell-e esküvő, a gyerek meg legyen-e keresztelve, meg még 1000 más dolog.


Én már öreg vagyok, de egyetemistaként azért mégis megdugtam azt a KISZ aktivista lányt, aki két numera között is Che Guevaráról dumált.

2016. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Még az utcát is elkerülném ahol te laksz.Remélem ez a gondolkodásmód nem fertőző.
2016. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A #4-es válaszoló véleményét cáfolom, legjobb barátom aktívan politizál (egyébként nem fideszes), holott a szülei nem igen foglalkoznak ezzel a témával.
2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!