Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem a fiúknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúknak hogy tetszhet egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Kidobja Facebookon a melleit, ami meg van műtve, továbbá külsőre is az olcsóság határát kelti a kocka alakúra tetovált szemöldökével.
2016. júl. 10. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy szexuálisan figyelemfelkeltő = meg akarjuk dugni. Egyikünket sem érdekli a személyisége.
2016. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Igaz engem besorolnál "hulladéknak", mert nem vagyok egy szépfiú.
2016. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak tetszik, a férfiaknak nem ;)
2016. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert TE csak ezeket a fiúkat AKAROD észrevenni, a többiekről nem veszel tudomást.
2016. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


"A kérdező kommentje: Azok rondák"

2016. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ahogy #1 es is írja, csak annyi hogy jó munkadarab, és kész.
2016. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd... egyszer egy ilyen csajjal elkezdtem beszélgetni és sírt nekem, hogy nem kell senkinek aki "normális". Próbáltam neki finoman elmagyarázni, hogy a kinézetével pontosan azt vonzza akit nem akar, de nem értette meg. Azt mondta, ő a külsőjén nem fog változtatni. Nem tudom mire jó ez. Nem is beszéltem vele aztán és "megfenyegetett", hogy akkor írogat mással :D


Azóta minden nap látom kiírva az üzenőfalán, hogy "Valaki?" "Valaki beszélgetni?" "Valaki írjon már" és hasonló szövegeket. Sajnálom, de van egy szint ami fölé nem képes emelkedni.

2016. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Még a nagy melleket értem, de a Brezsnyev típusú szemöldök mióta van szexuálisan izgató hatással a pasikra? :D
2016. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
És a lányoknak miért tetszik azok a fiúk, akik fémeztelen mutogatják a hasizmaikat. fordítva is igaz.
2016. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#10


De csak ha mininum ronaldo

2016. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!