Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőcsábász pasinak tetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász pasinak tetszhet egy ducibb lány?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem. A nőcsábászoknak ugyanis megvan a lehetőségük arra, hogy szép lányokat vigyenek haza.
2015. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyok a mellied?
2015. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Tehat dagat lanyokkal nem sexelnek
2015. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk már ki, hogy mit jelent a nőcsábász?


Az én definícióm szerint az, amikor egy pasas képes arra, hogy bárhol, bármikor fel tudjon szedni egy csajt, és ezt meg tudja tenni egy nap többször is úgy, hogy több lány telefonszámával megy haza.


Abban biztosak lehettek, hogy az ilyen pasiknak a 90%-a egész biztos, hogy nem érdeklődik a dagadt csajok iránt. Azt nem mondom, hogy nincs olyan, akinek bejön a kissé molettebb, de egy 150 kg-os asszony esélytelen egy nőcsábásznál. Azok ugyanis a szép lányokat kedvelik, plusz egy 150 kg-os csajjal járni pont neki, szerintem ciki lenne.

2015. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nincs ízlése elképzelhető,kinézethez azt nem adják.
2015. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de egy nőcsábász jellemzően nem fog leragadni egy nőnél sem. Max egy-két éjszakára, vagy mint dugópajtás kellenél neki.
2015. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy szerintem sem foglalkoznak a ducikkal. Ez állandó kérdés, de egy nőcsábász nem adja fel a nívóját és mindig csak extra nőkkel akar villogni.

Kérdező, ha te duci vagy, akkor arra gondolj, hogy ezeket a lányokat úgyis csak használni akarja villogni, semmi extra. Az ilyen Casanovák 40-es pasiként is hódítani akarnak, csak már nem olyan menők.

2015. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire duci. Ha 150 kilós akkor nyilván nem, de akin max 5-10 kg felesleg van, az szerintem tetszhet nekik.
2015. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megkapja a jó csajt, miért kellene neki duci?
2015. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!