Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedhetnék meg facebookon egy teljesen ismeretlen nővel?

Figyelt kérdés

Facebookon egy nő nagyon megtetszett.

Szeretnék vele megismerkedni,de nem ismerem,nincs közös ismerősünk..semmi.

Hogy írjak rá vagy mit?


2016. júl. 10. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
rez azért nehéz mert állítólag(nem vagyok facebook szakértő csak hgasonló gondra nekem ezt mondtál mások) ahhoz hogy némelyekhez egyáltalán eljusson az üzid ismerőse kell hogy legyél...hameg nem ismer nem jelöl vissza
2016. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezaz...de annyira szeretném megismerni.
2016. júl. 11. 00:35
 3/8 anonim ***** válasza:
először írj rá....hátha lazák a beállításai...ha nem működik akkor jelöld is be....van aki csak amiatt visszajelöl hogy tisztázza honnan ismeritek vagy nem ismeritek egymást....ha ez sem működik mert vissza se jölöl és kizárt a kommunkáció akkor a kérdés hogy mennyire érdekel a csaj...lehet továbbragozni azzal hogy egy jámbor (családos ember) ismerősét jelölöd be hogy segítsen...ez már a gázabb próbálkozások közé tartozik de tőled függ megéri e a próbát
2016. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól, hogy írsz neki valamit, nem lesz gond és a lelkiismeretednek is jobb, akár visszaír, akár nem. Ezt úgy szokás, hogy pl. megnézed jól a képeit, és ha találsz valamit ami közös bennetek, akkor azzal kapcsolatban kérdezel valamit. Arra meg legyen kész válaszod, hogy hogy találtál rá, mert meg fogja kérdezni. Ha már leveleztek, akkor meg őszintén leírod neki, hogy nagyon szimpatikus, stb.
2016. júl. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit írsz neki. A sikered csak azon múlik, hogy tetszel-e neki külsőre a képeid alapján.
2016. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En szingli koromban tutira valaszoltam volna es talalkoztam volna beszelgetni szemelyesen.

N

2016. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megpróbalok valamit aztán hátha....

Köszönöm.

2016. júl. 11. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tudom megmondani nőként hogy mit ne csinálj:) Ne tedd azt hogy bejelölöd és nem írsz neki mellé üzenetet. Én az ilyet sose értem, még nekem kell ráírnom és megkérdeznem miért jelölt be. Ez elég gáz. Ha bejelölöd írj is neki egy üzit mellé, hogy bocsi nem ismerjük egymást de ezért meg azért szimpatikus vagy és jó lenne beszélgetni ha benne vagy. Azt is csinálhatod hogy nem jelölöd be, de írsz neki csak az necces mert az üzeneteknél egy külön helyre kerül a leveled és nem biztos hogy észre veszi. Ami fontos hogy még véletlenül se legyél passzív! Elvégre te akarod első sorban megismerni őt, így igenis neked kell kezdeményezni, írni és KÉRDEZNI, ÉRDEKLŐDNI. Ha vevő rá akkor el fog indulni a beszélgetés, de ha nem nyitott a dologra akkor NE ERŐLTESD. Sok sikert!:)
2016. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!