Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találkozom normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozom normális srácokkal, csak végletekkel?

Figyelt kérdés

Szoktam néha randizni, de nem megyek el minden jött-menttel, megválogatom azért, hogy szimpatikus legyen a pasi, akivel találkozom. De mindig csalódás az összes. :(


Vagy az van, hogy nagyon jól elvagyunk a pasival, nagyon működik a kémia, csók is van, aztán persze kiderül, hogy csak szexet akar...

Vagy pedig nagyon rendes, normális a srác, megbízhatónak tűnik, de annyira félénk, hogy semmit nem lehet kezdeni vele...

És már kicsit meguntam ezt. Trófea sem akarok lenni, de az sem pálya, hogy nekem kelljen nyomulni a pasira, mert nem mer lépni semmit.


Mi erre a megoldás?

(Egyébként értelmes, korrekt srác volt mindegyik, és nem vertek át.)


2016. júl. 12. 12:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

még nem jött el az időd :) vagy csak a nyusziknak nem adsz elég jelet, hogy kezdeményezzenek bármit is :)


23F

2016. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

Elszomorítalak: Ez a két véglet van csak. Szóval nem nálad a hiba.


Sajnos én is a második bandába tartozom úgy tudom ahogy még sokan, a többiek meg pont olyanok mint az első kategória. Ritka az átmenet.

2016. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

Csak azt áruld már el nekem, hogy a francba szűröd le, hogy egy férfi csak szexet akar?


Amikor ismerkedem egy nővel, még én sem tudhatom előre, hogy mi lesz belőle...


De ti már mindent tudtok, és előre...


Ha akarsz privátban is válaszolhatsz.


23/F

2016. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
50%

Igazából te vagy az, akinek semmi sem jó, csak még nem jöttél rá.


Teljesen természetes, hogy ha valaki olyan népszerű a lányok körében(és hidd el, hogy az a "kémia" dolog a nők 90%-ánál pontosan ugyanazon srácoknál fog működni), akkor hülye lenne leállni bármelyik lánynál. Én se tenném.

A változatos punciknál elképzelni se tudok jobbat, szóval egyáltalán nem versenyképes a "maradj veszteg csak az enyémnél-féle ajánlatod.

Szóval a jó, vonzó pasiknál ezért bukta.


Az átlagos srácoknak meg soha nincs alkalmuk arra, hogy ugyanezt az érzést átéljék, nem fog kialakulni az önbizalmuk, mert mindegyik hozzád hasonló lány, épp, ahogy te magad is leírtad, egy darabot kitép belőle és kezdheti elölről.

Így viszont egy másik fajta ördögi körbe kerül a srác.

2016. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
54%

...

Összességében ti, nők, vagytok azok, akik eltűntetitek a "köztes", nem végletes srácokat, mert vagy az egyik, vagy a másik irányba lökitek.

2016. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
18%
#3 szerintük minden férfi csak szexet akar náluk.. ezért mindegyikük -10 pontról indít.. ezért kell őket éttermebe vinni, meg szórakoztatni, hogy ledolgozzuk a hátrányt.. ami amúgy nincs is, csak ők generálnak egyet. még nem tanultad mezt meg??
2016. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Azt nem látod rájta az elején ha félénk? Tisztázzátok előtte, hogy csak szex vagy kapcsolat.
2016. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
Talán picit kritikus vagy, lazítani kéne a bekötéseken. Nem megítélni valakit kapásból. A félénkebb srácokkal jobban járnál, csak kell nekik egy löket, mert tehernek érezhetik magukat, ha nem nyilvánítják ki feléjük, hogy szabad a pálya. Van normális srác, akár ezen a weboldalon is, ha körülnézel. Kizártnak tartom, hogy egy normálisabb sráccal ne működne a kémia. Mellesleg csak arra alapozni egy kapcsolatot lelki lutrinak számít.
2016. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem találom el a lottószámokat? Mert csak. Nincs szerencséd, keresgélj tovább.

Amúgy meg az elég egyértelmű az elején is, ha valaki félénk. Arra meg, hogy csak szexet akar-e, rá lehet kérdezni.

2016. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

3: Onnan tudom, hogy egyébként normálisak voltak, és megmondták, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot velem.


Olyat nem írtam sehol, hogy a másik típusú srácok ne jönnének be. Pont a múltkor randiztam egy ilyen fiúval, és nekem nagyon tetszik, az egész személyisége is meg minden, de még mindig csak barátok vagyunk... Pedig feltűnően kedves, szokott bókolni is, mindig mondja, hogy mennyire örül, ha láthat, stb. Én úgy érzem, már nem tudom jobban kimutatni, hogy bejön nekem, még sem támadhatom őt le, hogy megcsókoljam. És az ilyen srácokkal mindig ez van. :/

2016. júl. 12. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!