Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okkal hangoztatja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal hangoztatja sok férfi, hogy "manapság nem lehet normális nőt találni"? Mit jelent az, hogy "normális"? És miért "nem normális" a nők többsége?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Külső előny:

magasabb, mint 160 cm

adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid

szép szemek, színe mindegy

hosszú haj, szín mindegy, bár ha túl extrém akkor nem.

szép ápolt kéz, hosszú formás lábak, lábfejek

Külső hátrány:

Vagy tetszik, vagy nem. Ezt nem firtatom.


Ne legyen beképzelt

Ne legyen ribi

Ne legyen hazug

Legyen okos,intelligens,lehessen vele beszélgetni

Ne legyen empátiakirályné, aki mindenki és mindenen érzeleg

Ne legyen buta fanatikus, semmiben se vallás se szekta semmi se, se politika, mert rögtön kizáró. Legjobb ha nem is vallásos, bár ha hite van az nem zavar, de engem ne akarjon rá venni. Viszont legyen nyitott a távol-keleti tanok felé.

Ne legyen erőszakos

Ne legyen sértődékeny

Vevő legyen a humoromra

Tudjon jól sütni-főzni

Akarjon gyereket később, családot stb.

Meghallgasson ha szükségem van rá

Ne használjon ki

Legyen 20-30 között


Legyen kedves, szerethető, aranyos, őszinte, megértő, jóravaló, gondoskodó, hűséges

Belső hátrányok: állhatatos, elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös, hisztis. Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a leghülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, nem fertőzi meg a 21. századi barbár társadalom. Kíváncsi természet, perverz és tabumentes a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom. Ilyesmi hirtelen..:D

2016. júl. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És az se baj ha bem ugyanazt a zenét szereti
2016. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem
2016. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt hangoztatom, hogy nem könnyű. Lehet találni. Egyre többen buzulnak bele a fészbukba és az okostelefonba. Egyre többen változnak meg rossz irányba. De kivételek azért akadnak, csak oda kell figyelni. 32F
2016. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gábor19... ***** válasza:
34%
Igen, mert a normális nők többsége már rég foglalt, a maradéknak meg olyan elvárásaik vannak, hogy nehéz megfelelni nekik, talán csak néhány férfi képes rá.
2016. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezekben az időkben mikor minden emberi értéket kiforgatnak, életellenesek és ez a mérvadó vagy norma, bánjunk csínnyán a "normális" szóval. Lassan már az lesz a jó ha egy nő nem normális.
2016. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Miért nem normális? mert 22 évesen összejön egy 37 évessel, 30 évesen összejön egy 47 évessel. Ez szerinted normális??


23 éves társkeresők többsége csak unatkozik, vagy egyedül neveli a gyerekét... és kijelentei, hogy nem pótapukát akar.. WTF? ha odaköltözik a párja, akkor az mégis hogy a fenébe ne legyen a gyerek pótapukája?? Majd ha a gyerek beteg akkor ne vigye kórházba, mert nem az ő gyereke, vagy ha kirándulnak ne fizesse a belépőjét, ne vegyen neki fagyit, mert ő csak az anyjával jár és a gyerek nem az ő gyereke??

2016. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Normális? Hát rengeteg nőnek nincs értékrendje... végigmegy rajtuk a fél város, első randin ágyba bújnak a pasikkal, folyton a külsejükkel vannak elfoglalva, vastag smink, jajj mit vegyek fel és a többi. Az ilyenektől mind a hideg ráz és irtózatosan taszítanak! Az olyan nőkre, akiken vastag smink van és mindenük mű, nem is emberként tekintek kb, hanem mint ha valami más faj lenne, amivel "nem keveredünk". Általában a nem sminkelő, hétköznapi kinézetű nőkre figyelek fel, akiken látom, hogy nem folyton a külsejével van elfoglalva.


Személyiségileg... ha egy nő egy hisztis 3.1415csa, akivel képtelenség értelmesen beszélni, ha probléma van... tőlem aztán ne várjon semmit.

Vagy amelyik azt hiszi, hogy megüthet, ha dühös és én ezt lovagiasságból nem viszonozhatom... aki egyoldalúan elvárja, hogy kezeljem egyenlő félként, de ő az egyenlőnél is egyenlőbb akar lenni. Na az ilyeneket elkerülöm messziről. Elkerülöm a csalfa, hazug nőket is, akiket a saját hazugságaik hálója fojt végül meg, mert előbb-utóbb úgyis lebuknak. Gyűlölöm a hazug embereket...


Hát erről ennyit. Aki "normális", az mind nem rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal - az én értékrendem szerint.


25/F

2016. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha szerinted ennyitől már apai szerepet töltesz be a gyerek életében, az nagyon szomorú.
2016. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Röviden, tömören, álltalánosságban kevés olyan van aki nekünk megfelelne a sok emberből. Ez mindkét nem szemszögéből így néz ki.

Aki nem felel meg az a "nem normális"

2016. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!