Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok 2-3 vad közösülés után pattintanak engem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ez pontosabban mit takar? 1nap 1hét? lehet nem figyelsz rájuk eléggé
2016. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert arra eszmélnek hogy viselkedésedre/természetedre/hozzáállásodra hosszú távú kapcsolatra nem vagy jó partner, de az elején és pár szexre azért még igen


Ennyi

2016. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
talán mert nem vadul kéne dugni őket.
2016. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért pattintanak mert olyan típusú lányok akik nem akarnak kapcsolatot csak szexet. De lehet azért pattintanak mert Te nem mutattál semmiféle komolyabb érdeklődést irántuk. Szóval keress értelmes lányokat akiket először megismersz, randizgattok és csak utána szeretkeztek, ez így jobb alapnak tűnik egy kapcsolathoz, mint a vad közösülés.
2016. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy rossz vagy az ágyban, vagy csak önző, és az ő kielégülésükkel nem foglalkoztál csak a sajátoddal.
2016. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól mert vadállat vagy az ágyban nem biztos, hogy jó is vagy.
2016. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boldog ember. Nekem az a problámám, hogy rázzam le a nőt a 3. hétvége után.
2016. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom rossz vagy az ágyban,én is ezért dobtam a srácot,pedig többet is akart.Sajnáltam,de már nem akarok senkit tanítgatni,kinőttem már belőle.
2016. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!