Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gond ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond ha valakinek olyan lessz?

Figyelt kérdés
a farka vagyis a gumi ha kakás lessz mit lehet ezellen tenni csak a beöntés létezik vagy hogyan működik ez

2015. nov. 5. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt most nem egeszen ertem, mitol lenne kakas? :D vagy mi? :D fogalmazd meg normalisan a kerdest
2015. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kakÁs úgy ártem székletes
2015. nov. 5. 14:03
 3/8 Joe.38 ***** válasza:
Kakàs a gumi ? Hu ha ! Az nagy gond ? Szegèny gumi ? Ha màr gumit húztàl mièrt a popiba tetted ? Tedd punciba ? No èn popi imàdó vagyok. De soha nem húztam gumit pont ezèrt dugom a lànyok popijàba . Mert nem szeretnèk gyereket.
2015. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 petike30 válasza:
Szia nekem volt ilyen hogy vègeztem ès kakis volt semmi folytatam vagy montam hogy mosa meg kèsz ment tovâbb
2015. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem gond,inkább a nők exkuzálják magukat...
2015. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mind a ket feltol fugg, attol is, hogy milyen kapcsolatba alltok egymassal, marmint ugy ertem hogy szegyenlosek vagytok e egymas elott, mert ha nincs olyan gatlas koztetek, akkor ez nem okoz gondot
2015. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és hol a gond,azért húzunk gumit análnál,hogy az legyen kakis nem farkunk. vagy nem?
2015. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. nov. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!