Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Telt / tulsulyos nötarsaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt / tulsulyos nötarsaim, könnyu parkapcsolatot kialakitani, nagy/ nagyobb testsullyal?

Figyelt kérdés

En azt tapasztalom , h a ferfiak sovany nökkel jarnak , es a tulsulyosak hatterbe szorulnak ....

Szeretnek erröl velemenyeket hallani , 25 ev felettiektöl ....ha lehet


2016. júl. 12. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

# 8

Dugást könnyű szerezni, épelméjű pasit találni már kihívás... :)

2016. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Van valamennyi hátránya, de ha egy jó személyiség tartozik a hölgyhöz, akkor nem okoz nagyon nagy gondot, és huszonéves kor közepén, vége felé legkésőbb már lazán meg lehet találni a társunkat plusz kilókkal is. Ha nem, akkor ott nem a túlsúlyossággal van probléma.


Nekem 19 évesen lett először pasim, utána volt egy komolyabbnak mondható kapcsolatom majdnem 1 évig, eljegyzésig jutott, aztán én léptem ki belőle a végén. Majd jött egy hosszabb szünet, és utána megint elkezdtem ismerkedni, randizni. Komolyabb kapcsolat nem alakult ki ezekből csak ilyen 1-2 hónapos. Végül 24 évesen ismertem meg és jöttem össze a férjemmel.


Azt vettem észre, hogy vannak férfiak szép számmal, akik szeretik a molett , duci nőket, de főleg csak szexre. Én ezt tapasztaltam. Barátnőként, feleségként nagyon kevesen vállalják fel, mert szégyellik a haverok, család előtt, hogy nem tökéletes a testük.


Én ismerek olyan srácot is aki él-hal a duci nőként, egybe halálosan szerelmes is a mai napig, de mégis egy 50 kilós nőt vett el. Amúgy beszélgettem vele, és ő maga is mondta, hogy nem szerelmes a feleségébe, soha nem szerette szerelemmel, csak akit szeretett, nem volt vállalható külsőleg számára, és egyébként is férjhez ment évekkel ezelőtt. Viszont duci nővel csalja a feleségét rendszeresen. Több éve szeretők.


30/N

2016. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
Nekem dagadtbarátnőm van, szívesen lecserélném
2016. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Es ugye ha a nö anyagias akkor mindenki herotolja mert milyen csunya dolog , en megertem a ferfiak gondolkodasat de ezek szerint a " kegyetlen " nökét is ....

Remelem ha lefogynak nem felejtik el a leckét

2016. júl. 12. 21:07
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
#11 A férfiak nagy része normális, épelméjű. Inkább olyanból van kevés, aki megfelel nektek külsőre.
2016. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15

Te pasikkal jàrsz randizn, hohy ennyore tudod mennyi a normàlis?

2016. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*jav: hogy, ennyire, randizni
2016. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, 47 %-os hatalmas szakértője annak, hogyan boldogul párkeresésben egy nő, szóval szerintem a kérdésedre igen a válasz. :D
2016. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem pl csak is a teltebb nők jöhetnek szóba!!

egyszer voltam egy vékony csajjal szégyen ide vagy oda fel se állt.. (36F)

2016. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!