Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elfogadott az, ha valaki nem szeretne családot csak párkapcsolatot? 29F

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcán, a gyerekek nem váltanak ki belőlem semmit érzést,és ez arra is igaz,ha a családalapításon gondolkodtam.Nem érzek belülről semmilyen késztetést vagy motivációt arra,hogy legyen.Előítéleteim sincsenek ezzel kapcsolatban.

2016. jún. 21. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát sokan beleokoskodnak.

Van aki beleszól és van akik hálistennek nem foglalkoznak vele.

De igazad van 29.éves férfi vagyok,párkapcsolatom mesés,de kölyköt soha nem akarok.

A hideg kirázna,sír,bőg,üvölt,rengeteg pénz,amit magunkra akarunk költeni nem egy gyerekre.

Barátnőm hál istennek félti a szép alakját amit tönkretenne a szülés.

Túl önző vagyok én is kérdező,csak a siker,az élet élvezete a karrier ami mozgat.


Engem szeretnek a gyerekek mondjuk,én is csak ne az enyém legyen,ha babát akarok pesztrálni akkor kiélem a rokonomnál pár óráig,elgügyögök neki.De a nehéz része nem kell. :)

2016. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz, hát nem akarsz. találj egy nőt, aki szintén nem, mással nem meg nem foglalkozni.
2016. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Az 50 év feletti gyermektelen emberek több mint 90%-a megbánja azt, hogy fiatal korában nem "csinált" legalább egy gyereket. Remélem te a másik, kevesebb mint 10%-ban vagy és később nem bánod meg a dolgot.


Tudsz olyan nőt találni biztos, aki MOST nem akar gyereket és talán MOST azt hiszi hogy később sem akar, de a legtöbb nő aki így gondolkozik erről, azért 30-35 éves kora között mégis meggondolja magát.

2016. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
No para, nők nagy része is felelősségvállalásból 0. nem lesz nehéz ilyen párt találni magad mellé
2016. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg fogjátok bánni,csak akkor már késő lesz.
2016. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Le kell tisztázni így van a lánnyal,hogy soha nem akarsz plusz olyat keresni aki szintén nem akar soha.

Én ezt tettem,már az elején mondtam,hogy családot soha nem akarok,tehát már akkor le kell tisztázni az elején.

De nagyon FONTOS már az elején,hogy tisztában legyen a lány,mert ha ő akar akkor bele se kezdek hanem hagyom hogy megtalálja azt akivel akar.

Érdekes kérdés ez a megbánás,mert én sok olyan esetet láttam ahol a gyereket bánták meg,láttam a srácon,ki volt,fáradt volt.

Ott láttam na nekem ez nem kell,és utólag be is vallotta,hogy hát lehet kellett volna még várni kicsit,pedig a srác 35 éves már.

Tehát megbánta,de ez olyan,hogy itt nem tudsz visszalépni sajnos :)

20 év rabszolgaság,főleg ha be kell osztani a pénzt,de amúgy is,a szabadságod korlátozva van.

2016. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma az önző és a felelőtlenek emberek korát éljük, szóval nem lesz nehéz hozzád hasonló embert találni, ha akarsz.
2016. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont,hogy ha vállalja,hogy nem akar akkor nem felelőtlen hanem felelősség teljes,mert látja,hogy alkalmatlan rá.

Sok ember pont,hogy gyereke lesz de a háta közepére kívánja,na ők a felelőtlenek szerintem,főleg a kétszer sültek(nem ma barnult). :)


Ezt belülről kell érezni,én már 10 évesen tudtam nekem aztán gyerek soha nem kellene,mert már akkor láttam csak a gond és a lemondás jár vele.

Még ha lenne bébiszitter akkor is.

2016. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Való igaz ahogy a legtöbben írtátok, részben az önzőségemnek köszönhetően alakult ki,illetve az elsővel szimpatizáltam talán a legtöbbet a kérdést illetően,hogy túl sok idő és nyűg amihez hozzájön az anyagiak kérdése és ezekből mind hármat a páromra és magamra fordítanám ha tehetem.
2016. jún. 21. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondom minden 50-60 év körüli gyermektelen embert megkérdeznék majd abban a korában, hogy megbánta-e hogy nem lett gyereke fiatalon
2016. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!