Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire bátortala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire bátortalan, amikor cselekedni kéne, hogyan győzzem ezt le?

Figyelt kérdés

Amikor meglátok egy szép lányt, akkor tudom hogy mit kéne tennem, de valahogy mégis lefagyok, és még a szemkontaktust sem tudom felvenni, megszólítani meg már pláne nem megy. Pedig tudom én, hogy nincsen semmi vesztenivalóm, bátran mélyen a lány szemébe kellene néznem lazán, aztán ha jók a jelek akkor odamenni és leszólítani. De mégis amikor hirtelen adódik egy ilyen helyzet, akkor beáll a kékhalál, és csak egy bamba hülye leszek. Meg a baj hogy nincsen rutinom, vagy ha már kialakulna egy rutin, akkor már menne azért szerintem, de így hogy még nincs, így nekikezdés sem egyszerű, vagy ez így a 22-es csapdája ><

Szerintetek mit tudnék csinálni, hogy ne puskázzak el minden ilyen lehetőséget?



2016. júl. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rutin a gyakorlatbol fakad. Nincs màs ùt, le kell gyozni a kékhalàlt. Mert egyébként tudod te. Csak ossze kell szedni a bàtorsàgot.
2016. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült még túl lépni rajta.Jezdem már feladni.Közel 30 vok
2016. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert félsz az elutasítástól. És még nem ismered a nőket eléggé. Mert ha a lány elküld akkor úgy érzed, hogy "ennyit érsz" -pedig nem erről van szó. Nem erről kelljen szólnia, hanem a spontanelitásról,egy kalandról. Szerinted mások hogy kezdték? Vagy akik sikeresek a nőknél azok a kisujjukból szopták, vagy a szerencse gyermekei? Azok a srácok is megjárták a saját köreiket, csak erről lehet, hogy nem beszélnek neked, vettek egy mély lélegzetet és belevágtak. Na meg közben egy csomó tapasztalatra és magabiztosságra is szert tettek. Görög Ádám könyvei tudom ajánlani még, hihetetlenül motiváló írásai vannak semmi trükk, és nem csak az ismerkedésről ír hanem kicsit tágabban járja át a témát.
2016. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez is egy jó link.

[link]

2016. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!