Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok unalmasnak tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok unalmasnak tartják az alapvető ismerkedési mintákat, akkor mi módon lehet őket megközeliteni?

Figyelt kérdés
Lányok, tudnátok esetleg tanáccsal is szolgálni, már ha ti okozzátok ismerkedésben ezt a kellemetlenséget, h a férfi nem kérdezhet már lassan semmit mert h unalmas..
2016. júl. 14. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet igy megmondani mert mas jon be mindenkinek. Nekem az jon be ha a pasi eredeti, az ilyenektol hogy "mizu?" "micsi?" "hogy vagy?" a falra maszok.
2016. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem érdeklődhetek az egészséged felöl hogy vagy ? bszrás h vannak akik már ezen is fent akadnak :D
2016. júl. 14. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem unalmas. Ezeken mindenképp át kell esni az elején. Engem nem untat, mert minden ember más és más.


Egyébként meg ha úgy látod unja, akkor ékelj be a kötelező kérdések közé valami mást, valami érdekeset vagy vicceset. Igazából nincs kötelező sorrend. Bármiről lehet beszélni bármikor.


Egyszer egyik barátnőm kapott névre szóló ismerkedős prezentációt/videót, amiben arról győzködi a srác, hogy miért írjon vissza és miért adjon esélyt az ismerkedésnek. Hát baromira kreatív volt, nekem nagyon tetszett, persze valószínűleg mindenkinek ezt küldi a nevet lecserélve, de akkor is.


Legyél kreatív és bátor, engedd szabadjára a képzeleted, gondolkodj a dobozon kívül és úgy próbálj meg beszélgetést kezdeményezni.

2016. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából aki tetszik neki, az mondhat szinte bármit - aki meg nem, az mindegy, mit mond. Ez van.

Persze nem árt, ha eredeti vagy, vicces és találékony - de ez akkor működik, ha tetszel neki. CSAK akkor.

2016. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a "mizu" "hogy vagy" "mivel foglalkozol" "hol laksz" kérdésköröket azoktól sem toleráltam, akik amúgy nem néztek ki rosszul. Picit olyan butának, tartottam azokat, akik ezzel nyitottak, nuku kreativitás, találékonyság. Mindig azt szerettem, ha a fiú fel tudott hozni valami érdekes, nem mindennapi témát, vagy közös érdeklődési köreinkről beszélgettünk. Neten például ebből láttam, hogy nem csak azért írt mert hú de megbanám, meg nagy számok törvénye meg hasonlók, hanem mert tényleg felkeltettem az érdeklődését. Élőben leginkább a humor, közvetlenség, kedves bókok nyomtak sokat a latban. Persze ezek neten is.
2016. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem unalmas. En es minden no ismerosom azt szereti hogy szia peter vagyok szimpatikus vagy ezert szolitottalak meg. Ne haragudj ha zavarok de lenne kedved eljonni valamikor valahova? A csajozos dumak lekezloek.
2016. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Pokemon gózás közben gyere oda, hogy egy charmander ül a vállamon.
2016. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!