Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan próbáljam megközelíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam megközelíteni, ha nagyon félénk a lány? Küld jelzéseket, de nem teljesen egyértelműek. Szerintetek én is tetszem neki? Bármilyen javaslatot szívesen fogadok, mert nagyon szeretem őt.24/F

Figyelt kérdés

Nos hát van egy lány a suliban, aki nagyon tetszik, és akire ha ránézek, mindig elpirul, gyorsan elfordítja a fejét, mindig gyorsan előveszi a telefonját, és úgy tesz, mintha nagyban írogatna, de ez csak ürügy, mert amikor a szemem sarkából figyeltem, mindig lopva rám nézett. Volt már közös programunk, pl egy bulin is egyûtt voltunk, amin eléggé félénk volt, de később beszéltem vele, és a barátjával voltak gondok, akivel távkapcsolatban van. Sose értettem ezt... utána próbáltam közel kerülni hozzá, így a barátságunk egész szépen kiépült :)

Nagyon aranyos lány, kedves, rendes, csinos is, lehet vele jókat nevetni is, mert amikor kettesben vagyunk, akkor felszabadultan viselkedik, de ahogy észrevettem rajta, olyan, mintha a többiek feszélyeznék, kis félős lány. Nem szereti a nyilvános szórakozóhelyeket sem, mert ott nyomultak rá. A házibulikat szereti a közeli haverokkal.

Amúgy facen bátran mer írni nekem.

Mégis milyen tippet adnátok, amivel tudtára adhatnám, hogy szeretem őt, és fontos nekem, nem akarom elszalasztani, csak félek nehogy nyomulósnak tűnjek.



2016. máj. 22. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elhívnád valahova, biztos nemet mondana. Szerintem beszélj vele egy olyan közegben, ahol mások is vannak, pl házibuli. Van párkapcsolata, így nagy valószínűséggel (bár ma már nem tudni) nem ő fog kezdeményezni, de te is tarts tiszteletben, hogy barátja van, szóval csak barátkozz és ne csajozz. Ha megnyílik, lehet kiderül, hogy szakított a párjával és nincs kész egy új kapcsolatra és ezért szerénykedik.
2016. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szoktam vele beszélgetni, és megnyílt felém (legalább is úgy érzem), mert elmondta, a barátja, akivel távkapcsolatban van, szinte alig törődik vele, és célzott is arra, hogy neki fontos a törődés.

Továbbra is barátok maradunk, az a legjobb. Én is hülye voltam, mert egyszer, a baráti körünk javaslatára összeakartam hozni egy sráccal, és szegény már majdnem sírt, amiért pont tőlem hallja ezt... azóta kicsit kerül :( hogyan tehetném jóvá? Habár facen írt, de nem válaszoltam neki :S

2016. máj. 22. 16:32
 3/3 anonim válasza:
Ha dzabad tudnom mi lett a vege?17/l
2017. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!