Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti örülnétek egy ilyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek egy ilyennek Budapesten/Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 15. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Semleges lenne. Szerintem itt is jelentős férfitöbblet lenne egy idő után, mint szinte az összes ismerkedéssel kapcsolatos dologban (társkeresők, bulik).
2016. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy nem figyelek, melyik kocsiba szállok, vagy pedig céltudatosan abba a végébe, amelyik fog kelleni majd ott, ahol leszállok... Szóval gondolom sokszor tévednék oda véletlenül, ami nekem elég pokol lenne a szociális fóbiámmal :D

Én személyszerint nem örülnék, de gondolom sokaknak bejönne, talán az emberek leszakadnának kicsit a netről, és nem csak ott ismerkednének.

2016. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hehe, elmondom mi lenne. Felszállna oda a sok magyar liba és mind beleolvadna az okostelefonjába és azon nézegetné a facebookon a pozőr, jóképű alfa majmokat, majd miután leszállt, fennhangon szidná a mai pasikat...
2016. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja! Jókat lehetne trollkodni meg poénkodni rajta.
2016. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem lenne párom, tetszene az ötlet
2016. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem szánalmas és nevetséges ötlet ez az egész...(Pont úgy,mint ahogy a netes társkereső oldalak léte is az, szerintem...)Hát MEKKORA LÚZEREK ÜLNÉNEK MÁR BE AZ ILYEN KOCSIKBA? Bele se merek gondolni,mert egyböl rámjönne a röhögés...
2016. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi Titusztitusz, hamarosan elkezdődne a szegregáció és lenne mondjuk az É-D metró, amin proli lúzerek járnának és a nők még a környékről is elköltöznének, aztán volna a Kisföldalatti, ahol csupa nyugati jópasi utazgatna, oda meg tolonganának pichanadrágban és magassarkúban. z itt járó nyugger turista meg nem értené, hogy a 2 kocsiból miért rohad minden kifestett luvnya csak a hátsóban, miközben a fél marék békés honpolgár az elsőben kényelemben utazgat.
2016. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
7-es...Van abban valami,amiröl írsz...Ilyen eshetőségekre én nemis gondoltam...Ami az én fantáziámtol tellett,az csak annyi volt,hogy elképzeltem egyy ilyen "flörtkocsit" Budapesten...Aztán lelki szemeimmel már láttam is az utazóközönséget: Pl. 160 centis, kopasz,hájas, bermudagatyás nyomi lúzerek,kb. 40-50 éves,női nemiszervet csak fényképen látott szerencsétlenek,meg ronda,löttyedt mellü-hátsóju,viszeres és görbelábu,harisnya nélküli, fogatlan,tornacipős,halászgatyós,kiélt, és semmire sem jó nőimitátorok társaságát...Hát...Az ilyen kocsit én azt hiszem,hogy kilométerekre elkerülném...
2016. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó ötlet volna, de én vonaton is csinálnék ilyent.

Bp.-en viszont, külön villamos sem volna rossz, egyedi útvonallal.

2016. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!