Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megtalálni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok megtalálni 1 lányt, akinek csak a nevét tudom / ami elég gyakori Magyarországon. / meg azt hogy Budapesten lakik?

Figyelt kérdés

2012.08.16-án /csütörtökön/ A Balaton Déli partján találkoztam 2 lánnyal és az egyikkel feltűnően jól kijöttünk. sajnos csak rövid találkozás volt,de azt megtudtam,hogy mi a neve és hogy Budapesten lakik.


Fészen nem találom,Tudakozó nem tud segíteni.



Nagyon fontos lenne,érzem hogy még találkoznom kell ezzel a lánnyal.

Segítsetek kérlek.


2012. aug. 16. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Szőke göndör hajú,napszemüveget viselt és barna fürdőruha volt rajta. 14 éves
2012. aug. 16. 21:11
 2/10 anonim ***** válasza:

iwiw a spanod :D ha fent van akkor megtalálod :D


2010be én is ott találtam meg 1 csajt aki tetszet nem volt túl gritka neve :D

2012. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Facebookon bárkit megtalálsz.
2012. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy fb-n bárkit meg talál tul jok az adat védelmi beálitások :D


iwiw kell neki XD

2012. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha Ő az, találkozni fogsz!

Majd Ő megkeres, remélem Te nem voltál olyan titokzatos mint Ő! Bemutatkoztál rendesen, stb., stb., ...

Adj fel hirdetést egy bp-i rádióban pl.

2012. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szőke göndör hajú,napszemüveget viselt és barna fürdőruha volt rajta. 14 éves"


Hát ez komoly info voltXD Most már biztos tudjuk ki az:D

2012. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rákeresel a nevére a gugliban (rengeteg találat lesz, de hátha ráismersz valamiből), rákeresel a nevére a fészen, rákeresel a nevére az iwiwen, és hosszú órákig böngészed a találatokat, aztán vagy megtalálod, vagy nem. Ha a nevén kívül semmit nem tudsz, mást nemigen lehet tenni.
2012. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat várnék. a végén csak annyit írtam,hogy mi volt rajta akkor és hogy nézett ki.

Iwiwen nem találtam egyéb? nagyon el vagyok keseredve

2012. aug. 16. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:

hol találkoztatok? nem mondták, h mennek aznap partizni v vmi eseményre? mert akkor facebookon nekieshetnél az eventeknek pl. vagy esetleg foursquaren, asszem ott is lehet valahogy check-inek alapján keresni. bár kétlem, hogy ott megtalálnád őket, nem vmi sokan használják még.

bármi más infó róla?

2012. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak ennyit tudok róla,nem nem mondták hogy bárhova mennének.ma utaznak haza pestre
2012. aug. 17. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!