Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Monori lányok / nők! Kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monori lányok / nők! Kedves városunkban ti hol / hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöm nincs a kérdéshez, de Monor város? Ez igen. Ma is tanultam valamit. :)
2016. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

LOL

Örülök hogy taníthattalak ! :P

2016. júl. 15. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,az.Monor város.:-)Én Pilisi vagyok,onnan tudom.Ismerkedni? Párkapcsolati ismerkedés,vagy mire érted Kérdező?
2016. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatira értem, férfi - nő közötti ismerkedésre. :)
2016. aug. 10. 20:35
 5/10 Kóboráramszelidítő ***** válasza:

:) Légy kreatív... :)

1. Járj gyalog, főleg munka utáni időkben, pl. nagyobb boltok...

2. Járj rendszeresen uszodába, vagy mittomén hasonló helyre. (én a szaunában szoktam vibrálást érezni olykor... :) )

3. Sétálj kora esténként

4. menj ki a piacra

6. vannak kedvenc boltok, pl. vegyes iparcikk boltok, ahova pasik és csajok rendszeresen mennek vásárolni ezt-azt. Ez egy olyan jó kis hely... :)


Nos, a hogyan... sztem a leghatékonyabb a kémiai szembe találkozás... :) Amint megtörténik, az ötlet és eszköztár végtelen felhasználásával bármi is lehet.

A lényeg, hogy mindig figyelmesen járj-kelj, vedd észre, amit észre kell venned. Szellemileg szabadítsd fel magad, és ne görcsölj semmin, és ne gondold, h ismerkedni akarsz. Csak menj és tedd a dolgod és figyelj...

Én figyelek... :) Mindig :)

2016. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm. Hasznos válasz volt. Te így ismerkedsz? Milyen arányúak a sikereid? :)
2016. aug. 10. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos jó sikerrel jár,ha ilyen tippeket ad neked.:-)))
2016. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kóboráramszelidítő ***** válasza:

Igen én ezeket a "praktikákat" használom.

Siker? :)

Mi a siker?

Ha ágyban kötünk ki az siker? (mi a cél??) nekem nem az.

Ha hosszú távú barátság alakul az siker? nekem az.

Ha egyszer csak kiderül, hogy teljesen, de teljesen félre értettük egymást, az siker? nekem kudarc.

Ha hosszú távú barátság alakul és ágyban kötünk ki az siker? Igen, az siker!

Szóval, nem vagyok sikeres... még nem. De dolgozom az ügyön. Nem nagyon, csak figyelem a jeleket. :)

Tőlem mindenki menekül, miután megismert.

Az okok mindig mások.

2016. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kóboráramszelidítő ***** válasza:
Ja... ha nem derült volna ki, hímnemű vagyok... :)
2016. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát kiderült,hogy pasi vagy! Hát így jártál...
2016. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!