Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti szívesen ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szívesen ismerkedtek ezen az oldalon férfiakkal? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincsenek is szerintem itt lányok.
2016. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Lányok azok vannak dögivel, és igen, szívesen ismerkednék DE, nem szeretnék általánosítani, tisztelet a kivételnek és szerencsére van jópár, de ha végignézel az itteni, egyértelműen férfiak által írt, ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseken, nagyjából le tudod szűrni, hogy itt rengeteg olyan férfi van, akinek problémája van az ismerkedéssel, a kommunikációval, nem mernek és nem is ismerkednek. Ez önmagában nem kizáró ok, annál inkább, hogy az ilyen férfiak nem szexelnek és egész egyszerűen kanosak. Csak hogy mondjak is egy példát: nem olyan rég rám írt egy férfi, intelligensnek, okosnak tűnt, jó humora volt, minden jól alakult, ha nem is beszéltünk kapcsolatról, nagyon szimpatikus volt, aztán egyszer csak bedobta, hogy küldhetnék meztelen képet. Nem volt ezzel még semmi probléma, mondtam, hogy nem, erre a férfi erőszakos lett és nem állt le, erősködött, hogy de küldjek, akkor fehérneműset, akkor csak egészalakosat, akkor csak az arcomról... Végül mindenféle sarki lettem, és prűd és undorító... És az a baj, hogy nem ez volt az első eset. Senki ne vegye sértésnek és valószínűleg le is fognak páran pontozni, én ezt tapasztaltam és még egyszer mondom, vannak kivételek.
2016. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, mert életem legnagyobb csalódása innen indult.

Azt hiszem a gyikes társkeresést egy életre kimaxoltam akkor.

2016. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
pontosan azok a tapasztalataim, mint a 2esnek :/
2016. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok hive a netes ismerkedesnek, eloben szerintem sokkal jobb, de neha ha kedvem van belemegyek. Miota a honlapot latogatom (nagyjabol 7 eve) sok pasival beszeltem, idovel mind megbukott a szurokon es a probakon amiket felallitok. Nagyon igenyes es maximalista vagyok ebbol pedig nem fogok lejjebb adni. Ebbol a rengeteg emberbol eddig csak 1 (!) olyan volt aki atment a vizsgakon, es nagyon meg tudott fogni, kesobb taliztunk is, es eloben se volt csalodas, szoval nem volt semmi a pasi :)

En ha kedvem van nyitott vagyok a dologra, de a selejtezesi rata olyan 99% korul van, megpedig a nagyon magas lec miatt. Azert ilyen magasak a kovetelmenyek mert a hosszu kapcsolatok hive vagyok, szeretek egesz eletre tervezni, es ehhez a tokeletes ferfi kell, ami meg sajna eleg ritka.

2016. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hajt a kíváncsiság #5ös.

Milyen elvárásaid vannak egy férfi félé ?

2016. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem is hajt, ötöske! ;)
2016. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Húha...5-ös hozzászóló.

Nőként mondom, hogy taszító ez az ego. Kész csoda, hogy beférsz vele az ajtón. Anyám...na mindegy te tudod.

2016. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek itt ismerkedni, mert az esetek 90 százalékában kifogok valami perverzet, aki elküldi a farkát és hasonlók. Inkább vissza sem szoktam már írni priviknek.
2016. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig több férfivel beszélgettem már itt. Szívesen beszélgettem velük és ismertem meg őket. Persze voltak olyanok, akik nagyon szimpatikusak voltak és akár komolyabb is kialakulhatott volna a részemről, de sajnos messze élnek/éltek.

Sosem szabad általánosítani. Vannak itt normális emberek és kevésbé olyanok is.

21/L

2016. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!