Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, elmondanátok röviden és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elmondanátok röviden és indulatoktól mentesen, hogy milyen problémátok van a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Kérlek kerüljétek az általánosításokat. Mondjátok ki a konkrét problémákat, amivel találkoztatok és azok gyakoriságát, de kerüljük el az általánosító ítélkezést.


A korotokat, nemeteket és kapcsolati státuszotokat is írjátok ki kérlek.



2016. júl. 16. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Férfiként válaszolok.


Add ki magad itt csak egy napig nőnek. Nem kell túlbonyolítani, csak a válaszok alá ne férfit, hanem nőt írj!


Aztán nézd meg mit művelnek le az itteni vonyító farkasok.


Egy nap alatt 136 privát, és nem játszottam rá a dolgokra.


Csupán önmagamat adtam.


Minden tiszteletem a Nőknek, hogy ilyenekkel kell megbírközniuk. Amúgy nem lehet...


23/(N)

2016. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
#1 az a baj, hogy ez nem csak itt megy, hanem a való élet is ilyen.
2016. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Eddig 2 párom is őrült volt...lekövették hogy hol vagyok, mit csinálok, kivel vagyok és az egyik még kamerát is szerelt a házamba meg poloskát.


A másik az hazáig követett, megütött, szét törte a cuccaimat,pletykált rólam hogy ku.rva vagyok meg ilyenek (mikor nem is csináltam semmit) de elvileg ő szeretett akkor is. Feltörte a fb-omat és az ismerőseimnek, tanáraimnak írogatott olyanokat hogy "lefeküdnél velem" stb. Ellopta a telefonomat a táskámból hogy kiderítse mi a telefonszámom és utána hívogatott állandóan és ezt 3x csinálta meg. Ugyan ez a srác az iskolában elkezdett fojtogatni.

18/L Jelenleg visszajelzésre várok egy sráctól.

2016. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Oké, te most valami egész másra válaszoltál.

A GyK egy speciális fórum, ahol nincs megszűrve senki és semmi, felül lehetnek reprezentálva bizonyos elemek.

A névtelenség burka alatt mellesleg nem csak a férfiak mutatják ki a titkolandó énjüket, szóval ez alapján sem ítélkezni nem szerencsés, de csak az egyik oldalt elítélni kifejezetten inkorrekt dolog volna.


Én most az általános ismerkedés kontextusában szeretném, ha értelmeznék a kérdést.

2016. júl. 16. 11:46
 5/19 A kérdező kommentje:

2-es

Épp az ilyesmit szerettem volna elkerülni.

Én pl. sosem tettem ilyesmit, ergo jogosan kérem ki magamnak, hogy ilyennek mondjatok.

Erre tessék gondolni.

2016. júl. 16. 11:49
 6/19 A kérdező kommentje:

3-as

Őszinte részvétem neked.

Mennyi idősek voltak?

2016. júl. 16. 11:49
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Azt hiszed a való életben az ismeretlenek nem olyanok mint itt az anonyimok. Ott még rosszabb is, mert megjátszák magukat.


23/(N)

2016. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

a jelenlegi barátommal az, hogy keveset keres, de akkor nagyon lelkes, kedves, és eredeti.


rákérdeztem, hogy hogy van ez, és mondtam, hogy ez nekem kevés. nem derült ki semmi egyértelműen. most várok, figyelek, és remélem, nem csinál belőlem hülyét.


29 N

2016. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hiszek benne.

Sőt, sztem mindenki megjátssza magát, akármilyennek is tűnik elsőre. Ettől önmagában senki nem lesz problémásabb az átlagnál.

A nők is élnek vele, a férfiak is.

Ezen a fórumon nem lehet megoldani egy korrekt mintavételezést, hidd el nekem.

Ha az itteni írások alapján véleményezném a nőket, egyértelműen kijelenthetném, hogy senkinek nem volna szabad a magyar nőkkel kezdeni, de még a hátadat se nagyon fordítsd feléjük... Ez mennyire volna korrekt?

Ha tudatosan kihagyom a képleteimből, hogy amúgy rengeteg tündéri nőt ismerek, akkor csak magamból csinálok hülyét. A tündéri lányokból kiindulva is élni kell a gyanúperrel, hogy azért ők is disztingválnak biztos és...


Nem a jelenséget tagadom, hanem a jelenség mértékét és az abból levont következtetések helyességét. Leginkább a méltánytalanságot látom a te megközelítésedben.


Szóval nem csak hiszek benne, hanem tudom is.

2016. júl. 16. 12:00
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Tulajdonkeppen en orbitalis nagy f @ szokat sosem fogtam ki,bar meg is "kovetelem" a tiszteletet.Persze vertek at,csaltak meg,levontam a konkluziot,amit nagyon hianyolok a mai ferfitarsadalombol az a csaladcentrikus gondolkodas,a felelos utodgondozas,az hogy ha valami elromlik a parkapcsolatban,nem lecsereljuk,hanem megjavitjuk.


Pont minap mondtam a paromnak h mennyien szidjak ezt a hiszterika Ronaldot,szamomra sem egy ferfias viselkedes amit muvel,DE van egy fia akit akart,vallalt es nevel,tanitgat legjobb tudasa szerint es ez szamomra sokkal de sokkal vonzobb tulajdonsag mint bmilyen diploma,auto,tarsadalmi statusz.Akkor is ezt gondolnam ha komuves lenne Csajogarocsogen es alacsony es kopasz.

Manapsag divat eldobni a sajat veredet a nagy szerelemert,az onallosagert,egy noert es ugy tenni mintha nem is jott volna a vilagra.Joesetben majd kuldi a gyerektartast.


Szoval a szuloi peldamutatas amit hianyolok.De azt nagyon.Es ezekbol az eldobott gyerekekbol lesz a kovetkezo nemzedek...

2016. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!