Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok/ elmondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok/ elmondtátok a párotoknak, hogy személyiségzavarotok van?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

En kb 2 het utan mondtam el neki. Ez nem elso randis tema, de meg az elso szex elott elmondtam neki. Par nap kulonbseg volt a ketzo kozott.


Akkor meg gyogyszert is kellett epp szednem... mostanaban nem. De mar lassan masfel eve egyutt vagyunk.


Fontos h tudja, es azt is szepen fokozatosan h ez muvel jar. Mellettem nem lehet megmaradni, ha valaki nem tudja. O nagyon jol kezeli a random hangulatvaltasaimat, altalaban idoben vissza tudja forditani, es ha nem, akkor sem itel el vagy kezd el elhordani mindennek (lusta,semmirekello).


Az mar nehezebb neki h az en hulyesegeimet ne vegye magara, hiaba tudja h nem mondom komolyan, csak piszkalja a csoret... de ezert is fontos h tudja, h meg komolyabb gondokat ne okozzon.


Illetve az en lelkiismeretemnek is jot tesz, meg eggyel kevesebb dolog amibol kiindulva hulye lehetek.



Bem mondom h 2 het utan narpedig el kell mondani. De ha nem csak magadat diagnosztizaltad, hanem orvos, akkor azert 1-2 honapon belul erdemes.


24L

2016. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez a kérdés érdekes, előbb utóbb úgy is kiderülne ha komoly személyiségzavara lenne valakinek, és amúgy is jobb az ilyet tisztázni. A kapcsolat alapja a bizalom.


Én paranoiás vagyok, sokszor betegesen.. ebből tudok kiindulni, én ezt elmondanám neki idővel.

2016. júl. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg üldözési màniàm van de màr tudom hogy ne oknélkül alakult ki..minden egy emberhez vezethető vissza..mikor letagadta meg elis hittem csak képzelödök :( beteg vagyok :(
2016. júl. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1: Igen, pszichiáter által vagyok diagnosztizálva, nem ilyen online öndiagnosztizáló jelölt vagyok. Remélem az én pár jelöltem is ilyen jól fogja kezelni a dolgaimat, bár nagyon erősen próbálkozok változtatni és meg van az akarat, de nem lehet ilyen könnyen leküzdeni a problémáimat.

#2: Hát általában nem derül ki nálam, csak azt hiszik, hogy játszadozom velük, hogy könnyedén veszem őket.

2016. júl. 12. 02:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyasmi, amit hosszútávon semmiképp nem lehet kikerülni. Legjobb, ha már az elején tisztázzátok a dolgot, hogy a másik tudja, mire vállalkozik. Ezt úgy mondom, hogy jómagam sem vagyok teljesen rendben pszichésen, igaz, személyiségzavarom nincs, csak pánikbetegségem és depresszióm. Én is elmondanám.
2016. júl. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
69%
Hogy a véreres viharba ne. Nem ezzel indítanék, de sztem ez tipikusan olyan dolog, amit ha komolyan gondolom; a másiknak tudnia kell. De meg mondjuk én amúgy is őszinteségpárti vagyok.
2016. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyebkent en elotte megkerdeztem a pszichiatert, nekem akkor azt mondta h jol haladok (borderes vagyok), es kifejezetten segitene egy stabil parkapcsolat. De! Most kivetelesen probaljak mar meg egy erzelmesebb fiut talalni, ne a szokasos taplokat. Es a szinten instabil sracokat is kezdjem mar vegre elkerulni... Akkor ezen annyit nem gondolkodtam, azert nem vevasarlolista szeruen szereztem pasit.. de utolag belegondolva vegre sikerult ezeknek is megfelelo part talalnom.



Amugy nalam is csak a legjobb baratom vette eszre, es neki is meggyozodese volt h bipolaris vagyok. Mindenki mas vagy azt kovetkeztette ki h jatszadouok veluk vagy hogy bunko onzo dog vagyok. Egeszen mas megitelesbe kerulnek a dolgaim, hogyha valaki tudja h van ez a problemam es probalok tenni ellene.


1es voltam.

2016. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta kapcsolatban voltam,mikor neve is lett a problémámnak. Azóta is együtt vagyunk. Már az elején kiderült,hogy nem vagyok rendben bizonyos értelemben,mégis kitartott mellettem. Ha már az ismerkedéskor tudtam volna a diagnózist,biztos megmondtam volna a páromnak. Ennyit bárki potenciális társ megérdemel,így fair play. Az viszont biztos,hogy egy ilyen zavar nem könnyíti meg az ismerkedést,de legalább kiderül,kiknek komolyak tényleg a szándékai.
2016. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!