Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lehet csak én így vagyok vele,hogy manapság baromi nehéz ismerkedni,de baráti társasággal nem nagyon tudok,velük nem lehet nagyon..utcán leszólításnál alapból kicsi az esély,mobilos társkeresőt próbáltam párszor találkoztam is lányokkal de egyik se volt igazi..nem hittem hogy ez ennyire melós dolog:D Ti hol,hogyan szoktatok?

2016. júl. 16. 18:43
 1/7 anonim válasza:
itt
2016. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja főleg,hogy az ország másik részéből van itt mindenkiXD
2016. júl. 16. 18:52
 3/7 anonim válasza:
hát nem mindenki XD
2016. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
mindenhol. meglátod aki tetszik akkor csak nyomjad, már semmi értelme szégyenlősködni meg ilyesmi, lehet sose látod többet!!! azért meg kár lenne.
2016. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés.


Ismeretségi körben szerintem.


Nekem tetszett egy volt kollégám,úgy nézett ki,hogy én is neki. De ő nyuszi volt lépni,én meg szűz és totál tapasztalatlan lány révén megint csak nem tudtam mit tegyek. Kerestem őt,érdeklődtem de ez nem volt elég. Ettől többet én nem tudtam tenni.


Badoo-t már 3 éve használom hol letöltöm rajta vagyok pár hónapig találkozgatok férfiakkal,de annyira kamu..sok férfi teljesen más neten mint élőbe, nem kinézetet értem hanem viselkedést,jellemet.Meg hogy nem akarnak tenni semmit sem a kövi taliig. Aztan van,hogy letörlöm magam hónapokra.. aztán újra fel..


Most viszont nem engedi a telefonom letölteni a Badoot- sem a Tindert,úgy érzem párkeresést tekintve minden és mindenki ellenem fordul kezdem úgy érezni,hogy 23 évesem totál egyedül maradok,szüzen :D


23/L

2016. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Honnan írsz? 21/L

2016. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sok helyen és módon próbáltam már ismerkedni, de sajnos túl ronda vagyok ahhoz, hogy szóba álljanak velem a nők. Szóval tapasztalatból tudom, hogy csúnya férfiként sehol sem lehet ismerkedni.
2016. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!