Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora sor áll egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora sor áll egy átlagos külsejű kedves aranyos visszafogott empatikus intelligens férfi után és mekkora sor áll egy ugyanilyen nő után?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 11:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%

a nőnél kb kilométernyi, csak lehet nem veszi a nő észre a fától az erdőt.


a férfinél 0kkm, mert a nők elvárják, hogy a pasi kezdeményezzen.

2016. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A férfi után 0 db nő, a nő után több kilométer hosszú.
2016. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Kár is összehasonlítani, akkora lehet a különbség. Amelyik nő azt mondja, hogy ő ilyen és mégis 0, az csak nem veszi észre, beteszi barátzónába az összes jelentkezőt.
2016. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
43%
Én ilyen nő vagyok és 0 férfi áll sorba.
2016. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva én csak röhögök az önsajnáltató nőkön, több ilyennel próbáltam már megismerkedni, tehát minimum egy jelentkező lett volna, akit érdekeltek volna legalább ismerkedési célzattal, de mindig lekoptattak, gyakran még képcsere előtt is (ha pl. neten ismerkedtünk volna), olyanról ne is beszéljünk, hogy fb-ra felvegyük egymást, vagy esetleg személyesen találkozzunk. Persze mindig megmagyarázzák, hogy hadd döntsék már el ők, hogy kivel akarnak megismerkedni, meg mind pszichopatákkal leveleztek, így engem is kapásból ki kell zárni a versenyből stb., szóval mind nagyon logikus lépések. Én az ilyeneket nem tudom sajnálni, felőlem süljenek meg a saját zsírjukban, nem hiszem el, hogy ha egy nő kicsit is jól néz ki, vagy normális, akkor ne kezdeményezne nála valaki. Én viszont egyetlen olyan lányról tudok beszámolni, aki összejött volna velem minden hiányosságom és problémám ellenére is, meg néhány volt, akinek talán tetszettem, de komolyabban nem érdekeltem senkit, vagy jöttek a "legyünk barátok" szöveggel. Pedig többen is mondták, hogy rendes vagyok, értelmes, megbízható, érzelmes, de valahogy mégsem sikerült. Úgyhogy én ezek után hanyagolni is fogom azokat a nőket, akik azt állítják magukról, hogy senki nem néz rájuk, mert a tapasztalataim nem ezt mutatják.
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
35%

"Én ilyen nő vagyok és 0 férfi áll sorba."

Vagy csak te hiszed ilyennek magad, vagy egymás után koptatod le a jelentkezőket, mert egyik se néz ki elég jól, ezért nem is tekinted őket férfiaknak.

2016. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

Én ilyen nőnek tartom magam, és nálam sem állnak kilométeres sorok. És persze, most vitatkozhatunk, hogy a valóságban mennyire felelek meg a leírtaknak, ezt nem tudom bizonyítani perpill, de az egészen biztos, hogy kereken 0 pasi közeledik felém. Ezt onnan tudom biztosan, hogy nincsenek férfiak a közelemben. Egyetlenegy pasival vagyunk napi szinten kapcsolatban a munkahelyemen, de vele beszélgettünk párszor unalmasabb perceinkben, vagy a csapatebédeken vagy ilyesmiken, és neki határozottan nem az a fajta nő jön be, amilyen én vagyok- már csak abból kiindulva is, hogy a csapatban minden lány mondja, hogy milyen kellemetlen vele beszélgetni, mindig a mellüket fixírozza, nekem meg olyan aprócska keblecskéim vannak, hogy azokat még ő sem tartja megtekintésre méltónak, nálam nincs ilyen "hahó, itt a szemem" probléma. Azok meg, akiket futólag látok max egyszer életemben nyilván nem tudják megállapítani rólam, hogy milyen kedves-aranyos-empatikus-intelligens vagyok, csak az átlagos külsőm láthatják, azt meg vagy észreveszik, vagy nem, de mindenesetre jelét nem adják a dolognak.


Tehát, nálam kereken nulla a jelentkezők száma.

2016. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
16%
#17 Gondolom, a munkába el is kell jutnod valahogy. Útközben milyen gyakran szólítanak le?
2016. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#10 en csak annyit allitottam, hogy egy no nem all jelenleg sorba nalam, de ha akarok szerzek not csak adando alkalom kell
2016. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

18: munka közben senki sem szólít le. Reggel 8kor a metrón általában nem igazán érzi magát senki sem túlságosan ismerkedős hangulatban, úgy gondolom :) A réti néger és építőmunkás leszólításai meg nem számítanak, azok mindenkinek beszólogatnak, hogy megnyalnák a punciját vagy esetleg fennhangon megemlítik, hogy igazán leszophatnám má' na, de nyilván komolytalan is, nyilván nem is párkapcsolati kérdés és nyilván nem is nekem szól, hanem a körülöttük tobzódó hatalmas tömegeknek.


Eddigi életem során összesen 1x szólítottak le úgy igazán rendesen az utcán. Egyáltalán nem mindennapos a dolog.

2016. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!