Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vidéki falusi vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vidéki falusi vallásos lányoknak valóban kisebb az igényük elvárásaik?

Figyelt kérdés

Haverom Pesti fiú. Szinte sose volt itt sikere mert kövér nincs pénze de nagyon jó ember. De itt a pesti lányoknak nem ez az igényük.

Lement vidékre dolgozni egy hónapot egy faluba. Ott egy szolid nem sminkes vallásos csinos lánnyal megismerkedett és boldogan együtt vannak


2016. júl. 17. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
De látszik, hogy kamu a kérdés. Alapból nincs egyenlőségjel a falusi meg a vallásos között.
2016. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Nem tudom hogy ebből hogy következtetsz hogy kamu....de te tudod....amúgy már kicsit unalmas hogy egyesek minden kérdéshez odaírják hogy kamu...
2016. júl. 17. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

#2


Alapból látszik, hogy az egészet demagóg "igazságokra" építetted fel. Így nem túl életszagú.

2016. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, és akkor most mi van?


1 alapján ne általánosíts a többi 1,2 millió személyre vagy még többre.

2016. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Én csak ezt láttam, hogy haverom akinek sose volt sikere a nőknél ilyen nővel jött össze, ebből gondoltam ezt, de nyilván nem tudom ebből, hogy az ilyen nőknek kevesebb az elvárásaik, pont ezért kérdeztem meg hogy ez általános vagy egy elszigetelt esetről van szó ahol a haveromnak csak piszok nagy mázlia volt.
2016. júl. 17. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A helyzet az, hogy az ilyen és hozzá hasonló lányoknak (ez a vidéki vallásos azért nem egy rendes kategória, mindenhol van azért ilyen lány, de mivel a felnőtt kategóriában vagyunk én inkább nőnek hívnám őket....) nem kisebb az elvárásuk, hanem tudják mit kell nézni, mi az ami tényleg fontos, milyen emberről van szó.


Viszont ez nem azt jelenti, hogy ha valaki kövér és sikertelen az akkor csak jó és értékes ember lehet, akinek majd az ölébe hullik egy rendes nő, értem? Mert itt, akik írják, hogy ronda vagyok/alacsony vagyok/szegény vagyok és csak ezért nincs nőm, pedig nagyon rendes és jó ember vagyok, azok többségében olyanok, hogy írnak 10 sort, de már abból le lehet vágni, hogy bottal se érdemes őket megpiszkálni, mert olyan személyiségük van, hogy egyenesen taszító.

2016. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nekik is csak jóképű és magas pasi kell. Ebből is látszik, hogy kamu a kérdés.
2016. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, 42 éve élek falun.

1. Nagyítóval kell keresni vallásos lányokat.

2. Pont olyanok, mint a pestiek. Ruha, megjelenés, elvárások.

3. Itt is bőven vannak helyes, aranyos srácok, nem szorulnak rá a csajok az importra.


A kérdés kamu. Jó hogy már azt nem tetted hozzá, hogy reggelente tánclépésben, népdalokat énekelve megy tehenet fejni, és hímzett keszkenőt is adott jegyajándéknak.


Egy pici apróságot felejtesz el: a vallásos lányok a férjüknek tartogatják a szüzességüket. ;)

Gondolom a haver is elveszi, különben szüzen fog meghalni.

2016. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyfüggő.
2016. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!