Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet felelni a mai férfiaknak valahogy a válogatás szempontjait illetően, meg úgy egyáltalán?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem.

Először is adjanak a nők esélyt minden férfinak, ne ítéljenek külső alapján, de ha ez alapján bárkivel összeállnak, egyből igénytelenek lesznek, ha meg külső alapján mégis szelektálnak, akkor felszínesek. Nézzék a belsőt, az intelligenciát, értelmes nő ne álljon össze egy tanulatlan bunkóval, ha már ő maga vitte valamire ne adja lejjebb, viszont ha az egyszerű melósnak nem ad esélyt, csak a diplomásnak, akkor egy lenéző, beképzelt p*csa, mit gondol az ilyen magáról... Legyen művelt, tájékozott, humoros, szellemi társa a férfinek, jó beszélgetőpartner, de ne akarjon túltenni a férfin, magánál okosabb partnert keressen, de az elítélendő ugyancsak, ha a sajátjánál alacsonyabb értelmi szinten lévőknek nem ad esélyt. Meg persze minden műveltsége mellett legyen konyhatündér, tartsa rendbe a lakást, mert csak az az igazi nő, aki erre képes, legyen anyatípus, családcentrikus, viszont leharapják az ember fejét, ha nem képes saját karriert építeni, hanem a férfival akarja eltartatni magát a kis aranyásó... Arról nem is beszélve, hogy tartsa karban a testét, öltözzön nőiesen, legyen tip-top, de ne nagyon, mert akkor megint csak ott tartunk, hogy felszínes... Ha meg a kapcsolat alatt esetleg meghízna, akkor csak bele akart ülni a jóba, hogy aztán elengedje magát - egy ilyen nő pedig csalódás a férfiaknak, ne csodálkozzon ha elhagyják. Ugyanakkor feszesen, csinosan is adjon esélyt a mackós, pocakos férfiaknak is, sőt, nézze el, ha a párja meghízik a kapcsolat alatt.

Meg lehet valahogy felelni mindennek? Van, akinek ez sikerül?


2016. júl. 18. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
pont annyira, amennyire a nőknek ;)
2016. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Te több különböző férfi negatív tulajdonságait mosod össze,hogy ezzel igazold a téves elméletedet.
2016. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Egy ingen fontos tényezőt kihagytál, ami hiányában a nők 99%-a elbukik nálunk: őszinteség.
2016. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

2-es jól mondta.


Amúgy nyugodtan tegyen túl rajtam bármiben, keressen jobban, legyen okosabb, fusson gyorsabban, akármi.

Csak egy dolog ne legyen: ne érezze magát felsőbbrendűnek emiatt. Ha ez teljesül, akkor felőlem bármiben leverhet engem, mint vak a poharat, büszke is leszek rá.

2016. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Azt tudod h nem lehet mindenkinek megfelelni? Orulok h ma is tanithattam vmit ha esetleg most hallod eloszor :)
2016. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Mindig megfeledkezem arról, milyen rettenetesen nehéz a nők dolga a társkeresés területén.
2016. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noren1989 ***** válasza:
33%

#Ipkisz Láb, király vagy!


Igen, szóval, ahogy fentebb írták, ez nem egy férfi kívánságlistája. Kb 5é. ha én leírom 5, teljesen különböző nő kívánságait, kiderül, h férfi nem létezik a Földön, aki nektek megfelelne. Na ugyehogy nem?


Nos, a helyzet az, hogy a nők egy jó része megfelel ezeknek, amennyiben egy pasira aktualizáljuk.Láttál már párokat, nem? XDDD


26/F

2016. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Sablonos sémák szerinti gondolkodás van jelen a kérdésben. Én amondó vagyok, mindenki azt veszi észre a környezetében, amilyen ő maga belül. Érted? Vagy magyarázzam? :D
2016. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Amíg ilyen éretlen a felfogásod mint ebből a kérdésből kitűnik, biztosan nem fog sikerülni "megfelelni" a férfiaknak.
2016. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne megfelelni?

Engem nem érdekel, hogy mások mit gondolnak arról, ahogyan válogatok (válogattam).

2016. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!