Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek meg vele mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vele mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy lány de csak a munkahelyen futunk össze ott pedig dolgozni kell nem érünk rá igazán társalogni.el akarom egyszer hétvégére hívni valahova de szeretném ha felszínesen megismerne elötte és látná hogy normális srác vagyok... segítsetek írjatok pár kérdést mert a csajozás nekem sosem volt az erősségem :) köszönöm
2016. júl. 18. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

- Szerinted is a szuvid oldalas finomabb, mint a konfitált mell?


- Hegel etikája választ ad a XXI. századi társadalom kihívásaira?


- A kvantum számítógép szerinted is csak elmélet, vagy hamarosan sikerül megoldani a szubatomi szinten jelentkező problémákat?

2016. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem én hogy nem tudsz választ adni a kérdésemre de akkor mindek írsz unatkozol?
2016. júl. 18. 23:56
 3/5 Missi_Key ***** válasza:

bazz..azt hittem quantumszámítógép az már van...mit meg nem tud itt az ember o.o


kérdező..csak h ne csak trollokal légy tele:

derítsd ki hogy nyitott e erre, mert annál nincs kínosabb mint mikor érzi rajtad h tetszik neked de ő csak kollegának gondol...


am meg biztos van kedvenc témája..az emberek szeretnek a kedvenc témájukról beszélni;)

2016. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy gombnyomásra ott van előtted az egész világ, úgy hívják, hogy googlie ezeregy programmal. Amúgy jól csinálod most, nem kell idétlen kérdéseket feltenni a nőknek, hidd el, hogy ő már régen lecsekkolt téged "felszínesen". Ha legközelebb szünetetek lesz, vigyél neki egy forró csokit az automatából, mosolyogj rá ás mondd: nehéz nap ez, látom, hogy te is lemerülőben vagy éppen, fogadd el tőlem ezt a poharat, mert látom, hogy kell neked is az enerdzsáj. Itt pedig megkérdezheted tőle, hogy nagyon fárasztó-e a munkája. Legközelebb meg jöhet egy kirándulás a hegyekbe vagy egy orchideakiállítás.... googlie. :)
2016. júl. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: azt hittem lejött az #1-es pontból, hogy mi a rák a baj a kérdéseddel...


Ismerjük mi a lányt? Lehet, hogy Missi_Key-t simán felcsíped a kavantum gépes témával, azt a lányt viszont nem hozza izgalomba...


Ismerünk mi téged? Most komolyan, ha jön 50 lány, és azt mondja mind, hogy a "bálnák nemi élete" a legjobb randis téma, akkor mi lesz? Értesz te a bálnaszexhez? Tudsz róla akár egyetlen szót is mesélni? És szerinted a csaj hány másodperc múlva fog rájönni, hogy bár ő nőként mindent tud a cet-kufircról, te csak menőzni akarsz vele, mert az alapokkal sem vagy tisztában.


Szánalmas, ha valaki tetszik, és nem tudsz odamenni hozzá, és a kedvenc, téged érdeklő témákról beszélgetést kezdeményezni, hanem közvélemény kutatással keresed a tökéletes témát. Elárulok egy titkot, ha bejössz a csajnak, akkor akár a kvantumgépekről is cseveghetsz vele...


Szóval valójában feltettél egy hülye kérdést, amire nem lehet normális választ adni, de még neked áll feljebb.

2016. júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!