Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sokszor lejárok a tópartra, strandra ilyenkor szinte naponta ott vagyok.

Hogyan szólitsam le a lányokat? Miről beszélgessek velük? És egyedüli lányhoz jobb oda menni, vagy inkább ha kettő lány van együtt?



2016. jún. 13. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pattintsd ki magad, és akkor bármit csinálsz/mondasz sikered lesz a strandon.
2016. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
jobb ha egyhez, és mondjuk strandon "véletlenül" megdobod őket strandlabdával de nehogy a fején! akkor oda mész bocsánatot kérsz és meghívod valahova.
2016. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok izmos. Cingár vékony vagyok és van egy kis pocakom. De 180 cm
2016. jún. 13. 21:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem szoktam labdázni. Úgy gondoltam csak simán oda mennék beszélgetni. És azt vettem észre az egyedüli lányok nem akarnak szóba állni. Inkább beteszik a fülhallgatót zenét hallgatni. Míg ha kettő lány van, jobban szóba állnak.
2016. jún. 13. 21:40
 5/20 anonim ***** válasza:
Cingár pocakosként sehogy úgyis elküldenek.
2016. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Cingár vékony? Jön egy nagyobb fuvallat és ketté tör téged? Ja és még pocakod is van? ÁÁ... nálam tuti felejtős lennél.


Fel tudnál egyébként emelni egy 50 kg-ós nőt? Mivel szeretjük, ha a pasink felemel néha minket.


Legyen önbizalmad, de azért felejts el a macsós dumákat, mert azzal csak beégeted magad.

2016. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Haha Megjött egy nő beszólni, aki az izmos pasikat kedveli. Nálam meg te lennél felejtős. Biztos nem emelgetek 50 kilós nőket. Max az ölembe ülnek.
2016. jún. 13. 22:03
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Hűűű.. de gáz, hogy még félig se tudsz felemelni egy nőt.


De azért egy 6-os kiszereléses ásványvizet azért elbírsz, ugye egy kézben?

2016. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Idén csak azért is oda fogok menni lányokhoz beszélgetni. Próba-szerencse. Korábbi években nem mentem oda senkihez.
2016. jún. 13. 22:09
 10/20 A kérdező kommentje:
Én igen. És te felbírsz emelni egy 6 db-os ásványvízet angyalom? Vagy engem felbírsz emelni a 80 kilómmal? :) Biztos nem.
2016. jún. 13. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!