Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves vagyok,10 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok,10 hónapja élek egyedül és nagyon vágyom már egy igazi komoly kapcsolatra. Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, 10 hónapja élek egyedül és nagyon vágyom már egy igazi komoly kapcsolatra. Hònapok ota csak az jár a fejemben, hogy mennyire szeretnék már egy olyan kapcsolatot, amiből egy idő után házasság, majd egy kis család lesz. Sokaig kapcsolatfüggő voltam, most viszont, miota szakitottunk az exemmel, egyszerűen nem találok olyat, akit alkalmasnak vélnék arra, hogy a párom legyen..pedig még akadna is jelentkező, de csak azért, hogy ne legyek egyedül, nem akarok beleugrani olyan kapcsolatba, amiben már az elején sem érzem a mozgatóerőt..kezdek egyre jobban kétségbeesni..mit gondoltok, mit kéne tennem?

2016. júl. 19. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
20/Nő vagyok..ez lemaradt
2016. júl. 19. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de most is kapcsolatfüggő vagy...

Az a 10 hónap semmi...

Van, aki több évig kényszerül arra, hogy egyedül éljen, függetlenül attól, hogy milyen nemű. Ne dimenzionáld túl.

Nagy valószínűséggel még nem engedted el az exed, és emiatt vagy alkalmatlan arra, hogy másokkal kapcsolatot létesíts.

2016. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit! Járj el szórakozni, érezd jól magad, éld az életed tartalmasan. 20 éves vagy.. bőven ráérsz még a családalapítással, és az igazi megtalálásával :)
2016. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

20 évesen élned és kalandoznod kellene, tapasztalatot gyűjteni és jól érzeni magad.

Nem fogsz tudni párt találni magadnak, ha ilyen elvárásokkal mész elé, hogy majd vele alapíts családot. Hiszen nem is ismered még, azt akivel elkezdenéd magát az ismerkedés folyamatát. Azt, hogy majd vele élnéd le az életed nem az elején érzed meg, hanem fokozatosan, ahogy megismered. Amikor megtalálod a rejtett jó és rossz tulajdonságait, amikor kiismered a jellemét a másiknak, amikor rájössz, hogy együtt tudsz vele lakni, stb. ... Sok buktatója van egy ilyennek, de ahhoz, hogy megtaláld azt akivel majd családot alapítasz, ahhoz ismerkedni kell ... És lehet nem elsőre találod meg, de majd egyszer csak meglesz ... Addig meg érezd jól magad.

Én pl. nem is költöznék már össze olyannal, aki nem élt pár évet együtt valakivel és nem tudja mit jelent egy közös háztartásban élés kettesben.

2016. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
akadna jelentkező de nincs mozgatóerő?....ezt leszinkronizálom: a leghelyesebb pasik épp foglaltak és emiatt szenvedsz
2016. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

A 10 hónap az tényleg nem sok, és valószínűleg teljesen még mindig nem vagy túl az exeden.

Ne akarj ennyire senkit, mert abból általában nem sül el jó dolog...idővel jönni fog.

Mozogj, barátkozz, hétvégente hívd fel a barátnőidet...

Fiatal vagy még! Ne rágódj ezen egyelőre.

2016. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem találsz, mert gáz férfiakra fókuszál az elméd, és ezzel kiszűröd a normálisakat. Mese habbal. :) Sokkal több korrekt férfit ismerek, mint ugyanilyen nőt. Van jelentkező, csak kifogásokat keresel és találsz is. :/
2016. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Frankó, hogy mindenkit lepontozgatsz, mert nem tetszik, amit írnak.
2016. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ha előítéletekkel "szinkronizálnak le" (rosszul). Ezért pontoztam le
2016. júl. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!