Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van más is, aki tart egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki tart egy komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés

szeretnék komolyabb kapcsolatot, nagyon vágyom már valakire, akivel szeretjük egymást, meg minden, de attól félek, nem menne, mert nem tudnék a nap minden szabad percében vele lenni. nekem szükségem van egy kis egyedüllétre, és attól félek, a legtöbb lány ezt nem értené meg. azt gondolnák, hogy nem szeretem őket eléggé vagy valami. meg nem vagyok társasági ember. nem úgy értem, hogy folyton otthon akarok ülni, mert ha lenne párom, szívesen mennék vele ide-oda kettesben, kirándulni meg ilyenek, de nem szeretnék folyton társaságba járni vagy társasági helyekre. szerintetek működhet ettől még egy kapcsolat? járt már valaki hasonló cipőben? ha igen, jól alakultak a dolgok? annyira szerencsétlennek érzem magam, mintha tökéletelen lennék

24f



2016. júl. 13. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben.


23/F

2016. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En is tartok egy komoly kapcsolattol. Nem is volt még :)

18L

2016. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: te megértenéd, ha a barátodnak szüksége lenne egy kis magányra? ne értsd félre, nem próbálkozni akarok, csak érdekel lányok véleménye a témáról
2016. júl. 13. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy különc, ettol ne felj! Még a legnagyobb(nak tűnő) társasági embereknek is szükségük van néha magányra, szerintem egyebkent ez is a normalis! :)



Én alapvetően elég kijár os tipus vagyok, de egy idő utan elkezdem érezni h kimerultem, akkor én is kb 1 hetet csak itthon vagyok, csak ha dolgom van, akkor megyek ki. Megértelek. Hasonlo tipusú lany ugyanígy meg fog érteni. :)

2016. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok, szintén 18
2016. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy normalis kapcsolatban ugyis hagytok teret egymasnak. Es meg ha egyutt is eltek akkor sem logtok egesz nap egymas szajaban hacsak nem vagytok munkanelkuliek.
2016. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem introvertált vagy
2016. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!