Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a magasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a magasságom miatt visszautasítanak a nők?

Figyelt kérdés

Úgy voltam idáig vele, hogy próbálkozok, pozitívan állok a dolgokhoz és majd találok valakit akivel jól el leszünk. Ez nem jött össze. 22 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom. A magasságom miatt rögtön leírnak. 156 cm vagyok. Igazából az zavar a legjobban, hogy még esélyt se kapok a randira. Pedig ha eljönnének egy randira, akkor lehet megkedvelnének, megismernék az igazi énem. Próbálkoztam társkeresőkön is, de az a tapasztalatom, hogy ott még jobban a külsőségekre mennek a nők. Általában még választ se kapok a leveleimre. Szerintetek hogyan, hol próbálkozzak, hogy igent mondajak egy randira hívásra?

Legutóbb azt mondta nekem egy nő, akinél próbálkoztam, hogy egy nő se tud férfiként nézni rám, ezért jobb lesz, ha beletörődök inkább. Lehet ez a megoldás, hagyjak fel az ismerkedéssel?



2016. júl. 19. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
dettó ugyan ez vagyok én is! 1 vagy feladod 2 gazdag leszel 3 el jársz prostikhoz
2016. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Ne add fel. Az emberi értéket nem magasságban mérik.
2016. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Még csak 22 vagy :) Nem maradtál le semmiről! Az én környezetemben rengeteg ilyen pár van. Úgyhogy ne keseredj el :) Inkább csak élvezd az életed, és alakulni fog minden. :)
2016. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem a magasságod miatt utasítanak vissza, hanem a frusztrációid miatt. Van hasonló magasságú volt kollégám (nem gazdag :-P és még arcra sem megnyerő) és tőle pár centivel magasabb nagyon cuki, aranyos és szép barátnője van, akiivel már együtt él. A magasságod ellenére lehetsz vonzó, ha az mellett tudsz Férfi lenni ... csak valószínűleg agyon vagy frusztrálva belűről és az miatt nem vagy az sem.
2016. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
gyúrd ki magad. az mindenkinek adott lehetőség
2016. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintem már le vagyok maradva a korosztályomhoz képest a párkapcsolatokat, szexuális életet tekintve. 16 évesek már szexelnek én pedig még szűz vagyok.

Mikor elkezdtem ismerkedni nem volt bennem frusztráció, mégis visszautasítottak. Mostanra már tényleg van bennem, de szerintem ez érthető, ha évekig próbálkozik az ember, de semmilyen pozitív eredmény nincs.

4 éve járok konditerembe, elég jó fizikumom van. Pont a fordítottját értem el vele, többen mondták már nekem, hogy biztos a frusztrációim miatt építem a külsőm...

Tehát mindegy mit csinálok, mindig a negatív dolgokat veszik észre.

2016. júl. 19. 19:27
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj, csak azt tanácsolhatom neked, hogy inkább koncentrálj a karrieredre és lehetőleg legyen egy jó egzisztenciád. Másban tényleg nem bízhatsz, mert a 156 elképesztően alacsony. Mondjuk én a helyedben már régen kivizsgáltattam volna magamat, meg elmentem volna a világ végére is egy jó orvosért, mert akkor sem lehetnél ilyen alacsony, ha a szüleid is 155-160 körül lennének. Erre még nem gondoltál? Sanszos, hogy valami hormonális betegséged van. Én sem vagyok egy égimeszelő (170), de én is csak azért nem mentem el anno egy endokrinológushoz, mert már túl későn (18 évesen) kellett rádöbbennem, hogy a csajok 98%-nak nem vagyok elég. De ekkor már hiába tehettem volna bármit is, a növekedéssel leálltam, szóval most már nem agyalok a magasságomon, mert ha beledöglök sem fog változni semmi. Van még egy tippem: Esetleg megpróbálhatnál, külföldi pici ázsiai lányokkal vagy tipikus "bogaras" kiscsajokkal ismerkedni, akiknek valamilyen gyerekkori szenvedélyük van (anime, videojáték), mert az ilyen lányok amellett, hogy a különc/komolytalan stílusukból adódóan átlagos pasiknak úgysem kellenének, képesek elvonatkoztatni a külsőségektől. Szóval az ilyen különc "felnőtt kislányokban" bízhatsz, de igazi érzéki/érett, a szó szoros értelemben vett nőt (akivel komoly, romantikus pillanatokat töltenél el) sosem fogsz tudni meghódítani. Sajnos ezt be kell látnod.
2016. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Volt hormonális bajom, de sajnos én is későn mentem orvoshoz és már nem lehetett helyrehozni, mert lezáródtak a csontvégek.
2016. júl. 19. 20:55
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem lettél zsoké? A csajok imádják a lovakat.
2016. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem igazán érdekel a lovassport, eszembe nem jutott volna, hogy zsoké legyek. Nem a munkával van bajom, mert dolgozok és nem is keresek olyan rosszul. A munkában az a jó, hogy ha csinálja az ember, tanul, akkor előrébb juthat, a párkeresésre ez egyáltalán nem igaz.

Többen írtak nekem privátban, hogy jobban járok, ha prostihoz megyek. Nekik leírnám ide, hogy ez nem az én világom, elég lealacsonyítónak tartom ezt a pénzért szexet dolgot.

2016. júl. 20. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!