Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha 25 éves koromig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha 25 éves koromig nem találtam meg az igazit, akkor már nem is fogom?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de általában a fiúk szakítanak velem. Nem értem hogy engem miért nem keres senki, mint másokat. Ugyanis eddig mindig olyan fiúkat fogtam ki akik nem érdeklődtek elégé irántam. Különös mert a kényes, beképzelt nők is kellenek valakiknek. Ebből kifolyólag még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel. Csúnya sem vagyok, mert igényes vagyok, adok a külsőmre, meg azért még ha nem is volt hosszú kapcsolatom, sikerült egy pár fiúnak felkeltenem a figyelmét.
2016. júl. 20. 07:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Attól hogy igényes vagy, meg adsz a külsődre, még lehetsz csúnya. De ettől még megtalálhatod az igazit.
2016. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

az oké van egy külsőd...de belsőre mid van?

lehet gyorsan rájönnek, hogy a szép külső mögött üresség van...


23F

2016. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves, megértő, aranyos vagyok. Senkire nem akaszkodtam rá, nem is találkoztunk mindennap, aztán még is vége lett.
2016. júl. 20. 07:47
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
A statisztikák szerint van még hátra vagy 50-60 év az életedből. Ez elég hosszú idő, keresgélj tovább.
2016. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De amúgy milyen üresség lenne bennem? De ennyi erővel akkor másnak se lehetne senkije, mert senki sem tökéletes, másoknak is vannak hibái belső tulajdonságra is.
2016. júl. 20. 07:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én még kapcsolatig se jutottam senkivel se.
2016. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

üresség alatt azt értem, hogy nincs benned semmi...

tehát külsőre szép vagy, de mellé buta is és semmi érzelem nincs benned...

ha szerinted nem ilyen vagy, akkor is van valami ami elriasztja őket...hogyan viselkedtél a randikon?


23F

2016. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Vagy az lenne a baj hogy nem egy bulizós lány vagyok? Ugyanis jobban szeretek nyugisabb helyekre járni kikapcsolódni, pl. szeretek a Balaton partjánál csak ülni és nézni a tájat, vagy pancsolni a vízben. De szeretek pl. könyveket olvasni. Mostanában meg már el is kezdtem sportolni is.
2016. júl. 20. 08:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!Ne csüggedj el(amugy én is ilyen vagyok.) Mindenkinek meg van írva úgymond,hogy társra lel valakiben.Én sem jártam el szórakozni,buli stb! Ha sportolni kezdtél viszont ez egy új irány az életedbe,s lehet majd egy társ is lesz
2016. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

lehet, hogy akikkel ismerkedtél azoknak túl unalmas voltál...próbálkozz másoknál :)


23F

2016. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!