Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lenne az új csajozós duma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az új csajozós duma?

Figyelt kérdés

Itt is irt ilyen pasi de más pasitól is hallottam már hogy "szia önfejlesztéssel foglalkozok van kedved ismerkedni?"

Mi ez az önfejlesztés ? Mire jó?


2016. júl. 20. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

tuti lekoptató duma: "én csak kifejlett egyedekkel ismerkedem" :D


23F

2016. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Szia, fogalmam sincs mi az az önfejlesztés, de ha van kedved írj, együtt kiderítjük!



;)))))))

2016. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mások fejlesztésével foglalkozom.
2016. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Lehet az a célja, hogy rákérdezz az önfejlesztésre, egyből lesz miről beszélgetni. Legalábbis gondolja a pasi, én meg csak annyit gondolnék magamban, hogy "szarok rá, hogy mit csinálsz, hagyjál békén" és egyből tiltanám is.
2016. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég hülye, idióta szöveg.
2016. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát elég hülye a tag :D

Valamilyen szinten értem, hogy mire gondol. Én is ilyen srác vagyok, hogy régen már akkor is paráztam, ha egy lánnyal csak úgy beszélni kellett. Elhatároztam, hogy fejlesztem magam. Elkezdtem itt beszélgetni lányokkal, mert hát itt aztán tétje nincs. Írtam ezt-azt és vártam a reakciókat, ezáltal szereztem némi tapasztalatot, és fejlesztettem magam. Viszont ezt így leírni, hogy a saját egom, és tapasztalatszerzésem céljából írok rád, az azt mutatja, hogy az út leges legelején lehet a srác. 23/F

2016. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez biztos ilyen PUAs lúzerekbek kitalált csajozós duma.
2016. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, h "lúzer vagyok, egy láma, nem megy a csajozás, rajtad akarok gyakorolni.


Lendületből küldeném el a halálfaxára, ne az időmet rabolja.

2016. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*én időmet
2016. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már megint neee :DD

Az önfejlesztés egyébként nem rossz dolog, de így írni elsőre rá valakire baromság.

Vagy lehet hogy az illető valami ifjú padawan, de nagyon nincs tisztába még a dolgokkal.

2016. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!