Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb csajozós duma amit valaha halottatok?

Figyelt kérdés
nekem még csak a szokásos ˝Szia cica van gazdád˝ volt de tudom hogy vannak ennél rosszabbak is lécci írjatok egy párat

2014. szept. 16. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó pasi vagy.
2014. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De jó bringa vagy, hazáig tolnálak.
2014. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"ha hazáig kísérlek,megtartassz?"
2014. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy mennyire számít annak, de egy srác odajött hozzám és németül mondta, hogy "lefekszel velem?"

Egyébként az a párbeszéd is már megtörtént, hogy "nem fájt?" - mi? - "nem fájt" - de mi? - "mikor leestél az égből" ><

meg suhanc kis srácok az a "jó a segged kő kóla?"... vagy mi o.o

Nem tudom, hogy ez mennyire felel meg a kérdésnek :D

Lány

2014. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor most már nem érzem magam szerencsétlennek ha másoknál is próbálkoznak ilyenekkel :D
2014. szept. 16. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

hát én néha annak érzem magam, főleg amikor egy olyan 20 évvel idősebb trehány fazon mondta nekem, mikor szembe jött velem, hogy "de szép vagy" o.O Hagyjon békén :o :DDD

#3. voltam. de ez nem feltétlenül számít csajozós dumának :D

2014. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"vastag kaki"


Nem tudom, mit akart ezzel az úriember, mindenesetre nagyon megkönnyebbült, és elrohant :'D

2014. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Független vagyok, mint egy gyári nokia."
2014. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!