Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy sok nő azért nem fogja megtalálni a párját mert többet vár el mint amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez van. Szprájt.
2016. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ez változó. Sok ilyen nő van, de mostanában egyre több.
2016. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem jellemzo. Tetszik, nem tetszik a tortenelem soran mindig a ferfi volt az, akinek tobb anyagi reszt kellett a kapcsolatba tenni mig a nonek eleg ha szep, es jo esellyek kap jo "minosegu" pasit. Mondom ezt nokent.
2016. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előfordul.


Mondjuk nálam jelenleg más okoz problámát. Ha randizok egy nővel, megijed, hogy nem lesz képes mindazt viszonozni, amit én nyújtani tudok... És ezért inkább kihátrál, és még azt a picit is elveszi, amit képes lenne adni. Kár... Mert az a pici is minden lenne... Számomra.


23/F

2016. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

#3


A történelemben a jogok is így alakultak. Aki többet adott hozzá, annak több joga volt. “Ez így nem egyenlő“ mondják ma és törekednek rá, de De a beleadásnál valahogy megmaradt az aránytalanság... Hmmmm...

2016. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3. Aztán 40-50 felett jön a siránkozás hogy a pasi lecserélt egy fiatalabb nőre...és nekem meg semmim nincs mert mindent a pasim tett bele a kasszába
2016. júl. 23. 11:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha egy nő huzamosabb ideig nem talál párt, annak szinte mindig ez az oka.
2016. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez sok férfira is jellemző. Mikor egy puhány kis kanapévirágként sír, hogy nem veszik észre a csinos nők, meg mikor saját bevallása szerint is ronda, de követelné a szép nők figyelmét, az szerinted mi? Meg mikor az alapvető tulajdonságokat, mint kedves, normális, extraként tekinti magában, de mellette semmit nem tud felmutatni, de őt szeressék a belsőjéért? Meg persze mikor a mamahotelben él, félig még el is tartják, de a nő legyen önálló és ne élősködjön rajta... Az ilyenek szerinted fognak párt találni? Mindig ők sírnak a leghangosabban.
2016. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nem mondtam hogy jol van ez igy, csak egy megallapitast tettem :D.
2016. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja mert a férfiak aztán egytől egyik mind olyan értékesek és sokat tudnak nyújtani. :D
2016. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!