Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jellemző a lányokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jellemző a lányokra, hogy 20 éves korukra párkapcsolat veteránnak számítanak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért jellemző az itteni kérdésekre az általánosítás?

Csak mert ilyenekkel hozott össze a sors, nem mindenki ilyen. Nézz szét az oldalon mennyi a "miért nem kellek senkinek? Egyedül halok meg?" kérdés lányok részéről (is).

2016. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
azért mert egy 20 éves lányra a férfiak 17-55 éves korosztálya hajt, míg egy 20 éves fiúra csak a lányok 17-21 éves korosztálya.. és azok se hajtanak, hanem elvárják, hogy a fiú hajtson rájuk.
2016. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi párkapcsolat után hívsz valakit veteránnak? Mert 20 éves korig időben sem jön ki a veteránság, ha valóban párkapcsolatra gondolsz, nem 1-2 hetes baromságokra. Gondolkodj már.
2016. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem romba döntöm ezt a városi legendát, én vagyok akkor a kivétel :D
2016. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Mert sokkal egyszerűbb dolguk van, mert míg nekünk férfiaknak csak sok próbálkozás és elutasítás után sikerül valamit összehoznunk (már ha sikerül) addig a lányok lazán válogathatnak, és pár év alatt simán jó pár pasit tudhatnak maguk mögött, akivel már megvolt, így jóval rutinosabbnak számítanak.

Aki meg még nem tapasztalt, vagy szűz, az meg max azért van, mert nem nagyon járnak sehova ahol meg tudnák őket ismerni, vagy pedig a nagy ő-re várnak, és ezért pattintanak mindenkit ész nélkül, na meg az irreális és értelmetlen elvárások.

2016. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert k urvák...
2016. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valaki válaszoljon rá, hogy ha 16 évesen elkezdek mondjuk pasizni, akkor 20 éves korig hány párkapcsolat fér bele szerintetek? Mert szerintem a párkapcsolat nem 2 hétig tart.
2016. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De olyan fiatalon a hosszú,komoly kapcsolat is ritka.
2016. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, és még egyszer sem volt párkapcsolatom. És nem azért, mert problémás lennék külsőre mondjuk, hanem mert így hozta a sors, sokszor komolytalanok próbálkoztak csak, és én eleve nagyon nehezen is bízom meg másokban. Úgyhogy ennyire nem kellene azért általánosítani, és tuti nem én vagyok az egyetlen ebben a helyzetben (akár ha szétnézek az ismerőseim között, akkor is találok más lányokat is, akiik így vannak ezzel).

De tény, hogy sok 20 éves lány már sok "kapcsolaton" (vagy tényleges párkapcsolaton is akár) túl van. Egyrészt sokan manapság már nagyon korán elkezdenek pasizni, másrészt ahogy már írták is előttem, egy 16-20 körüli csajnak szélesebb a "választási köre" fiúk/férfiak terén.

2016. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as: akkor nem nevezhetőek párkapcsolat-veteránnak.
2016. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!