Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Műszaki megszállott férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K...László kérdése:

Műszaki megszállott férfiak hogyan találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
Léteznek-e olyan lányok/hölgyek, akik elviselnék, ha a párjuk elektronika vagy programozás megszállott (kocka) lenne? Teljesen reménytelen az ilyen palik helyzete, vagy előfordul, hogy mégis részt vesznek valahogy a fajfenntartásban? :-) Hol vannak ilyen lányok? Valami klub, vagy ismerkedős oldal, bármi érdekelne. Köszönöm.

2016. júl. 23. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Munkán kívül is ilyennel foglalkozok?

Én is programozó akarok lenni de otthon nyomát nem látná senkisem annak, hogy mit dolgozok.

Bemegyek az irodába, ott "kockulok" aztán munkaidő leteltével nem vagyok kocka :D

F

2016. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

foglalkozok -> foglalkozol*

Elírtam

2016. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Épít magának egy robotnőt.


Ba dum ts


Hahaha (műnevetés)

2016. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy, ahogy nem a műszaki megszállott pasik.


Ha egy nő elvárná, hogy érte feladjam a hobbim, állásom, életem.. akkor azt úgy vágnám ki, hogy a lába nem érné a földet.

2016. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű, villanyozd fel! ... vagy ha sok a stressz, csökkentsd a feszültséget, ezt értékelni fogja.

ha nehezen kapható te tudod hogy kell az ellenállást számitásba venni, ha meg nem passzoltok zárd rövidre az egész sztorit.

2016. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most férfiként mondjuk képzeld el, h van barátnőd, ott van mondjuk az ágyban, de te csak fajfenntartás miatt tartod, amúgy qrvára leszrod, h van-e, vagy sincs. Minek kellene ez esetben neked kapcsolat, minek kéne neked továbbvinni a génjeidet, csak mert okos műszaki ember vagy, aki akar egy csajt, akibe két kockulás között beleverheti a farkát? (egy műszaki ember)
2016. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1. hozzászólónak: 4 évesen kezdtem az elektromosság iránt érdeklődni. 6 évesen kezdett eluralkodni rajtam a dolog, mikor a túlsúlyom miatt nem illeszkedtem be a közösségbe. :-) Vagyis munka előtt jó 15 évvel már ezt csináltam, nem csak utána.

Szerencséd, hogy nem jártál így! Viszont ha főnök leszel a cégnél, számíthatsz rá, hogy jön egy ilyen alkalmazott, akinek életformája ez, és lealáz mint állat!

2016. júl. 24. 01:49
 8/8 A kérdező kommentje:
4-esnek: Sajnos a legtöbbet nem volt időm elküldeni, mert léptek. A maradékot meg én küldtem el, ahogy írtad. Kb 2 hónap, ami után elkezdenek hatást gyakorolni, hogy változzak meg. Egyszerűbb vizet letüdőzni.
2016. júl. 24. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!