Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy háború sokat segítene....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy háború sokat segítene. Vélemények? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés
A magyar férfiak bánatát egy biológiai igazságtalanság idézi elő, márpedig az, hogy több férfi születik, mint nő (kb. 7%-al, ami már egy eléggé érzékelhető különbség). Férfinek meghalni háborúban nemzetéért büszkeség, a túlélők pedig élvezhetnék a már többségben lévő, "éhes" nők társaságát. Már van pár ötletem mely népcsoport ellen csatázhatnánk.

2016. júl. 24. 01:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana. Kicsit gyéríteni az emberiséget és rombolni mindent. Akkor nem lennének itt ilyen kérdések. A túlélők örülnének kis kajának és lenne miért hajtani. Mondjuk, legyen egy luk, ahol nem fúj át a szél, lehet kicsit aludni.
2016. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez max annak lenne jö aki balhere nőt fogni magának.
2016. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezt te sem gondolhatod komolyan :D
2016. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Az egy dolog hogy több férfi születik. A népességszabályozás és a természet ezt a későbbiekben remélhetőleg megoldja.

A háború az utolsó dolog szerintem a választási lehetőségek közt.

Melyik férfi halna meg a hazájáért? Előbb még azért mentek volna meghalni mert többen vannak.

Szerinted a háború csak úgy megtörténik?

Szerinted ingyen van az?

Szerinted a családok lelki állapota nem menne tropára emiatt?

Szerinted csak férfi áldozatai vannak a háborúknak?

Szerinted nem taposnának el a francba azért, mert csak úgy megtámadtunk egy országot/népet?


Ez az ország inkább ne harcoljon semelyikkel.

A maga tízmilliós létszámával és piciny hadseregével semerre se jutna. Szlovéniának tripla akkor hadserege van mint nekünk.

Még a cigányokkal sem szabadna harcolnunk, nem hogy egy másik országgal.

2016. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez....nagyon....szanalmas....nem kell azert megritkitani az emberiseget mert szerencsetlen vagy!
2016. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Molyember ***** válasza:
93%
Nekem nincs ilyen bánatom, és soha nem is éreztem ilyesmi különbséget a nemek között. Akkor én maradhatok, nem kell háborúznom és büszkén meghalnom?
2016. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Hol 7 %? Max 2 esetleg 3%. Nézz ksh-t
2016. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

egy férfinak aki nem látja át hogy mi megy a háttérben csak bólogatva elfogadja a felülről jövő utasitásokat... szégyen.

de mennyél, kezdjed mondjuk te, legyél büszke halott.

csak a tudtlanság ellen kell harcolni, nem fegyverrel, hanem könyvekkel! peace!

2016. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
És ha nyerünk, a vesztesektől lophatunk csajokat. ;) (ebből a szempontból Litvánia nagyszerű célpont lenne)
2016. júl. 24. 01:35
 10/22 anonim ***** válasza:
Tessék 2,6 %-el több csak, nem tudom hogy jött az az 7%
2016. júl. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!