Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha randi után 3 napon belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után 3 napon belül nem keres a nő (nem szoktak), akkor nem lesz belőle semmi? Vagy lehet sok dolga van?

Figyelt kérdés
Én már randi után nem szoktam keresni az adott nőt, mert nagyon izzadságszagú szokott lenni, hogy próbálkozok és mindig az a válasz, hogy majd meglátjuk, meg nem tudja. Mármint, hogy lesz-e folytatás. Csak az a fura, hogy elvileg én sportos pasiként, művel-többdiplomás egyénként válogatott, kulturált szavakat használva sem vagyok elég az alacsonyabb végzettségű, nem annyira intellektuális (nem diploma függvénye, de érezhető, hogy nem tanult), nem is túl jó megjelenésű hölgyeknek. Fura, és egy idő után már kezd sok lenni. Lehet ők is többet várnak? Amúgy fejre csak egy olyan 10/4-5 ös szintű lehetek, minden másban próbálok maximumot nyújtani. Lehet ez is kevés.
2016. júl. 24. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

A nem keres a NŐ resznel mar hangosan felrohogtem bocs:)))


Mennyire izzadtsagszagu radobni egy smst a randi utan h szeretned ujra latni?


Nem jonnek a sult galambok,nem jonnek:))))

2016. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Írtam sms-t a legutóbbi randi után. Azt írta, hogy rendes fiú vagyok, elsőre ennyit tud elmondani. Aztán kérdeztem, hogy ha van kedve, akkor megint összefuthatunk. Ez pénteken volt. Azt írta, majd megbeszéljük. Azóta semmi.
2016. júl. 24. 08:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
rendes fiú vagy? aki ilyet ír, annál kivagy csukva szerintem!
2016. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csupán az első kérdésre: nem lesz.
2016. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Igy viszont total mas a leanyzo fekvese,ez esetben joggal varhatod el h keressen.

Hidd el,ha akarja azt a randit,fog keresni.


De az elso lepest neked illik.

2016. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az én szótáramban a rendes, a nekem megfelelőt jelöli.
2016. júl. 24. 09:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet ott a baj, amit te is érzel. Túl művelt, kulturált, iskolázott vagy hozzájuk képest. Ezt ők is érzik és egyáltalán nem biztos, hogy hosszabb távol tudnátok egymással rendesen kommunikálni. Talán, ha nem minden apróságra figyelnél, lazább lennél.
2016. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mi lehet Veled a baj. Ha én randiznék ilyen palival két körömmel ragaszkodnék hozzá! De ez én vagyok. Nem lehet h nem voltál elég udvarias v kedves?
2016. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én sem tudom. Megkérdezni nem akarom, mikor volt ilyen szituáció, és rákérdeztem mi is a probléma. Mindig kitérő válaszokat adtak. Sok a munka (de ennyire és még vasárnap is?), meg most barátnőkkel leszek, meg nincs veled probléma (de nem kellek), meg most sem érek rá, mert jön a család meglátogatni és ott vannak 2 hétig. Egyre másra tudnám mondani, miért nincs 2. randi. Hiába kérdem konkrétan, hogy mi volt a baj, vagy mi nem bennem, sosem kaptam rendes választ. Egyik a távolságot firtatta, hogy 70 km-re lakom. Sorolhatnám még. Valahogy úgy érzem, hogy azok a nők elfelejtettek igazat mondani (ha fáj is, de én szeretem az igazságot), akikkel eddig randiztam. Így 30 évesen meg azért fáj a dolog, hogy nem nagyon jön össze egy kapcsolat sem, csak a randik. Nekem ez kevés. Ha elmondanák mi a baj, és talán, vagy esetleg lehet rajta változtatni, akkor más nőknél más lesz a helyzet.
2016. júl. 24. 09:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem értik miről beszélsz, annyira válogatottak a szavaid és ez elieszti őket... Mondd egyszerűen, hogy "faxa!" ha vmi tetszik, a "remekül idomul az ízlésemhez" dolgokat meg hanyagold.
2016. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!