Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak szoktak "udvarolni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szoktak "udvarolni" a nőknek akárhol?

Figyelt kérdés

Egyszer előfordult, hogy egy pasas randira akart hívni a munkahelyemen (eladó voltam). Én úgy voltam vele, hogy nem akarok pasizni melóban, ezért nem fogadtam el. Nem is értettem igazán.

Előfordul az sokszor, hogy mondjuk meglát egy srác egy nőt a villamoson és oda megy hozzá beszélgetni? Csak úgy belegondoltam, mert nekem az volt az első és utolsó eset is (mondjuk rohadtul nem vagyok szép).



2015. jún. 30. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, akárhol. Legalábbis az olyanok, akik nem félnek a nőktől.
2015. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne. Beszélgetéssel, randira hívással. Mondjuk bulikban sokkal gyakrabban, mikor tudják, hogy a másik lazul és ráér, mint mondjuk munkába sietve az utcán.


L

2015. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Wow. Ez nekem totál új. Mondjuk még szerencse, hogy velem senki nem akar beszélgetni, mert meg se tudnék mukkanni. :D
2015. jún. 30. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
csak ha hasznom van belőle,különben minek?
2015. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hogy csinálod? :D

Honnan tudod, hogy hasznod lesz belőle? :D

2015. jún. 30. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:

mert céltalanul sosem ismerkedem,random nőkkel,csak ha akarok valamit célzottan

céltudatosan,ebben pedig segít a külsőm és nagyszerű személyiségem.


de az is lehet hogy bókolgatok mindenkinek,még ilyesmi is előfordulhat,de ez pusztán saját magam szórakoztatása.Semmi több,épp mihez van kedvem

de általában csak cél érdekében teszek bármit,azt meg elérem.

2015. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én udvarolok mindenhol. Utcán, boltban. Buliba nem jutok el mert nincs olyan társaságom. De hát még nem volt barátnőm. Pedig én odamegyek utcán is nőhöz. De hát mindig elutasítanak. Ez van. Nem is értem mert siránkoznak, hogy férfiak nem kezdeményeznek meg nem mernek odamenni. Én odamegyek és még ha kiugrik a szívem úgy izgulok akkor is beszédet kezdeményezek. De ez meg nem jó még sem mert átnéznek az emberen. Én egy nap 2-3 nőt biztos leszólítok.
2015. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoktak igen. Mit gondolsz, honnét a millió+1 elutasítás? :D
2015. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régen sok éven keresztül próbáltam,majd beleuntam a visszautasításokba,megalázásokba,kinevetésekbe és azóta már nem...
2015. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ez kedves gesztus.

Mármint én biztos nem zavarnék el senkit, főleg nem nevetnék ki. Melóban viszont nem szivesen állok le beszélgetni mert hát a főnök :D. De akkor sem bunkóztam.

Köszi mindenkinek a választ :3.

2015. jún. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!