Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék magamnak egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy gyönyörű, igazán nőies nőt az életembe, akit kényeztethetek, elhalmozhatok, ajándékokat vehetek neki, stb. Hangsúlyoznám, hogy ennek nem kell feltétlenül együtt járnia szexuális vagy párkapcsolati együttléttel, egyszerűen szükségét érzem, hogy legyen egy olyan nő az életemben, akit csodálok, és boldogabbá tehetem az életét.

Hogyan találhatnék egy ilyen nőt? Hol keressem? Lányok, ti elfogadnátok ezt egy pasitól, és ha igen, hogyan kéne elővezetnie?


2016. júl. 24. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Önzetlennek tűnsz! :)

Ez mindenképp pozitív, de vigyázz, mert a nők nagy része kihasznál ilyen esetben,

Szerintem a te esetedben inkább párkapcsolat kellene, de fontos hogy az önzetlenséged megmaradjon, hisz ez nagyon jó tulajdonság.


Hol találhatsz ilyen lányt? Bárhol. Hasonló körökben, mint barátnőt.

L

2016. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Ilyet rengeteget találhatsz.

Magyarán önként dalolva kínálod fel magad, hogy használjanak ki.

Ez fantasztikus!


Jól esne igen, de a valóságban nem jönnék össze ilyen pasival, mert nincs pofám kihasználni.

2016. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszoló vagy szintén, csak lemaradt a kérdésed második fele.

Persze, jól esne egy egy férfitől, ha megvan a kölcsönös szimpátia. De azért az nem lenne jó, ha túlzásokba esne, mert egyrészt kellemetlen, másrészt nem szeretnem ha az adott férfi az összes vagyonát rám költené. Nem szeretek senkit se lehúzni anyagilag.

Szerintem hasonlóképpen kell egy ilyet felvezetni, mint egy párkapcsolatot vagy randit. Ki tudja, lehet belőle kapcsolat is, ha megvan a kellő vonzódás.

2016. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, nekem mondjuk pont egy olyan egoista nő kellene, aki ezt simán elfogadja. Mindig borzasztóan vonzódtam az egocentrikus nőkhöz.
2016. júl. 24. 15:00
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
78%
Neked van a legkönnyebb dolgod a gyk történelmében!
2016. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány privit kaptál eddig? :D
2016. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondoljátok, hogy ez könnyű dolog.
2016. júl. 24. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem igazából nem lenne bőr a képemen arra, hogy kihasználjam az embereket (nemtől függetlenül). Annak jobban örülök, ha kinyitja az kocsi ajtaját vagy felsegíti a kabátomat és hasonlók.
2016. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen elfogadnám ezt a pasitól!

de azért túlzásokba ne essen szerintem!


nagyon jó dolog szeretni valakit,boldoggá tenni,önzetlennek lenni!

sok sikert! 30N

2016. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!