Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megkérdeztem, hogy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdeztem, hogy van-e valakije és nem volt hajlandó válaszolni, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Annyit mondott, hogy "ilyen kérdésre nem válaszol", mert akkor nem lesz "elég misztikus".


Most akkor foglalt vagy nem? Nem lettem okosabb.

Férje tuti nincs, nekem az jött le, hogy nincs barátja sem. 27 éves nőről beszélünk.


2016. júl. 25. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azt jelenti, hogy több vasat tart a tűzben. Én hanyagolnám, misztikuskodjon csak valaki másnak...
2016. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Ez hárítás, ha lenne valakije, akkor megmondta volna, hogy nincs és kész.

Így viszont takargatja, nem akarja nyíltan kimondani.

2016. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez azt jelenti hogy van valakije, de szereti ha mindenki ugrál körülötte és teszi neki a szépet, ezért nem mondja el hogy már foglalt. Elég gáz egy ilyen nő...
2016. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 omba ***** válasza:

Nem akar semmit tőled.

Ha akarna azt mondaná, hogy nincs, bármi is a helyzet.

Én se válaszolok mindenkinek bizonyos kérdésekre, nincs jogosultsága, hogy egy adott témát szóba hozzon.

2016. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oldd meg egyszerűen: misztikusan kopj le róla, ha ő ilyen kis "misztikus" személyke.
2016. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ezek után összejössz vele és kiderül, hogy volt más is, akkor már egyáltalán nem csak a nő a hibás. Azzal, ha ezt ráhagyod és mész a bizonytalanra elfogadod, hogy akár lehet is valaki. (Ami elég valószínű)
2016. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez kedvesem azt jelenti férfi nyelven, hogy van valakije. Vagy egy, vagy több is..
2016. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hm. Igazatok lehet. Én azt gondoltam, ez olyan kérdés, amire igennel vagy nemmel lehet válaszolni, legalábbis nálam így működik.
2016. júl. 25. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Az sosem jelent jót, ha egy nő nem egyenes ilyen kérdésekben, amikor már valamelyest közvetlenebb viszonyban vagytok. Szóval tuti valaki reszeli.
2016. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- Van valakije, de nem veszi komolyan, megcsalná.

- Van valakije, de az illető őt nem veszi komolyan (pl. házas, családos), lépne tovább valami jobb felé.

- Nincs senkije, de te sem tetszel neki.

- Mittudomén.

2016. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!