Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi titkolnivalója lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi titkolnivalója lehet egy lánynak, aki nem akar személyesen találkozni, csak a neten hajlandó levelezgetni?

Figyelt kérdés
Haveri találkozóba sem hajlandó belemenni, mi lehet a háttérben? Már az is eszembe jutott, hogy lehet hogy valójában pasi a csaj?

2016. jún. 21. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csajok általában önbizalom hiányosak (az alakjuk miatt szokott lenni).
2016. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Kihívásokkal küzd a külsejét illetően.
2016. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%
Ha nem láttál róla képet, akkor lehet, hogy szégyelli a külsejét.
2016. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 opened paradise ***** válasza:
76%
Hogy nem 50 kilós,fehérbőrű és szőke,hanem 150,kreol és lőcse van.
2016. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos, vagy nem szeret kimozdulni és inkább csak netes barátokat akar
2016. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Volt egyszer egy ilyen csaj, aztán nagy nehezen belement a találkozóba, és kiderült, hogy az öccsének mondott férfiember valójában a kidobó termetű hímje, csak unatkozott mellette, jól esett neki a flörtölés, a figyelem
2016. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Én is ilyen vagyok. Képet láthatnak rólam a neten, azzal nincs bajom, de személyesen más. Semmi titkolnivalóm nincs, egyszerűen csak félénk, izgulós, visszahúzódó vagyok, és személyesen, szóban ez nyilván sokkal jobban előjön. És önbizalomhiányban is szenvedek. Szépnek, csinosnak szoktak tartani, nem is annyira a külsőmmel van problémám (bár tény, hogy azért nem vagyok teljesen kibékülve mindennel magamon), hanem egyszerűen ilyen félős vagyok, nincs bennem szinte semmi magabiztosság, félek a találkozástól, hogy mit mondjak, hogyan fogok vajon viselkedni, stb. Ilyesmik a gondjaim, ezért még egyszer sem randiztam például.

20/L

2016. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
#7.es: pedig ennyi kockázatot vállalni kell az életben, hogy valami jó érjen. Csak válogasd meg, hogy kivel találkozol.
2016. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Személyes találkozó nélkül mi értelme a netes ismerkedésnek? Chaten írnak mindnefélét élőben pedig köszönni se mernek? Ennyi "kockázatot" szerintem fel kell vállalni, vagy bele sincs értelme kezdeni. Én is félénk srác vagyok, de le kell küzdeni...
2016. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Tudom, hogy le kell küzdeni, de nálam ez egy betegség, nem olyan egyszerű. Viszont ha egyszer találnék olyasvalakit, akiben képes vagyok nagyjából megbízni, akivel úgy érzem, hogy nem viselne meg annyira a dolog szóban sem, és akivel úgy érzem, hogy eleve megérné, akkor nyilván belemennék, félelem ide vagy oda.

De ha valakivel nem neten kezdek el ismerkedni, hanem eleve személyes ismeretségünk van és kommunikáltunk már egymással, az teljesen más nyilván.

2016. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!