Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egyszerre két pasit hülyíteni?

Figyelt kérdés

Szó szerinti hülyítésről nincsen szó, mert mindkettővel megbeszéltük, hogy mi is van közöttünk, tehát ilyen szempontból szerintem korrekt voltam, és ők is.


Az egyik srác tudja, hogy tetszik nekem, mondta, hogy én is neki, csak neki még idő kell, amíg belevág egy új kapcsolatba, és én ezt tiszteletben tartom, semmi gond nincs ezzel. Egyelőre rengeteget beszélünk, meg találkozgatunk, amikor időnk engedi.

A másik sráccal is tetsszünk egymásnak, de ő nem akar velem kapcsolatot, csak szexet, én pedig úgy vagyok vele, hogy pár alkalom beleférhet, végül is még szingli vagyok.


Egymásról viszont nem tudnak a srácok, és nem is szeretném, ha tudnának.

Szerintetek ez szemét dolog, vagy ez így még elfogadható?


20L


2016. júl. 25. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel egyik sem akar tőled semmi, vagyis az egyik csak dugni akar veled, miért is kellene tudniuk egymásról? Ilyen felszínes kapcsolatból tízet is begyűjthetsz akár, egyik sem lesz a hivatalos párod, akivel illene megosztanod az ilyen infókat.
2016. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az első srác akar, csak még nem rég szakított.
2016. júl. 25. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az első srác akarna veled kapcsolatot, csak nem most adjuramisten azonnal, hanem még ismerkedne és neked is tetszik, te is el tudnál vele képzelni egy kapcsolatot, akkor miért akarsz összejárni kefelgetni a második delikvenssel, aki csak üríteni akar beléd? Tényleg ilyen nehéz lenne várni a másikra..? Na mindegy, nem egyformán gondolkodunk, de én tényleg nem értem manapság miért nem lehet időd szánni a dolgokra, nyilván nem évekre gondolok, de hogy miért kell sokszor 1-2-3 hétre is dugópajtit tartogatni, amíg hivatalosan össze nem jön a másikkal, számomra magas..
2016. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem egy sima dugópajti. Nem szoktam ilyenekbe belemenni, de ő meglepően intelligens és normális is, azontúl, hogy bejön. Viszont személyiségre egyértelműen az első srác, és vele komolyat is el tudnék képzelni.
2016. júl. 25. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

HEH??


"Nem egy sima dugópajti. Nem szoktam ilyenekbe belemenni"


"nem akar velem kapcsolatot, csak szexet, én pedig úgy vagyok vele, hogy pár alkalom beleférhet"

2016. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi ezen olyan bonyolult. Nem egy jött-ment egy buliból, hanem ismerem már vagy 3 hónapja, és barátok is vagyunk.
2016. júl. 25. 20:02
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
Dzsízösz
2016. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Jaa, hogy már 3 hónapja ismered és még "barátok" is lettetek. Hát persze. Mesélj még :)


Megmondjam őszintén? Ez szemétség. Ennyi. Főleg a "normális srác" jóhiszeműségét használod ki, de hagyjuk. Mivel ezt a kérdést kiírtad, így valószínűleg benned is felmerült, hogy nem éppen célravezető ez amit csinálsz. Ha dugni akarsz pár alkalomra ami még belefér akkor miért nem mondod meg neki így egy az egyben? Vagy miért nem mondod meg a másiknak, hogy kedveled meg bejön de azért szexre is szükséged van? Gyáva vagy. Ennyi. Az ilyen kis játszmákkal készítitek ki egymást.

2016. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
3 hónap.. húha, komoly barátság :)
2016. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy komoly barátság, de minden nap beszélünk kicsit.
2016. júl. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!