Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képes valaki egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki egyszerre két embert is ennyire hülyíteni? Meg egyáltalán mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm az utóbbi hónapokban 2 sráccal is jár egyszerre, egyszer az egyik jön vele a baráti programokra, egyszer a másik, mindkettővel jár mindenféle többnapos programokra, sőt, van olyan nap, hogy mindkettőjükkel találkozik is stb, gondolom el tudjátok képzelni.

És ezek pedig annyira szerelmesek belé, hogy még ezt is eltűrik, csak vele lehessenek.

Miért vág ehhez mindenki jópofát és tesznek úgy, mintha ez normális dolog lenne?

Én vagyok az egyetlen, aki próbálja erről lebeszélni, és akkor még én vagyok a hülye, mert hogy ő mennyire korrekt, mert egyiknek se hazudik.

De ez akkor is annyira szemétség, szerelmes emberek érzéseivel így játszani. Hogy beszélhetném le erről? Komolyan nem bírom már nézni, amit ezek a srácok levágnak neki minden alkalommal. Meg amúgy is, az ilyen nőkért miért rajong bárki is, mivel érdemlik ki a lehető legjobb bánásmódot, míg a normális lányok nagyrésze meg csoda, ha talál egy olyan pasit aki kicsit is megbecsüli.


2013. júl. 21. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
ku.rvák,ku.rvák mindenhol...amúgy csak fa.sz kell neki szerintem..
2013. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az illető nagyon ügyes a akit meg képes ennyire hülyíteni azok meg vakok...
2013. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én ezt nem mondanám ügyességnek, ez inkább hatalmas szemétség. Nem tudom hogy bírja ezt el valaki lelkiismerete.

De ezeket a srácokat se értem amúgy, annyi nőt megkaphatnának, akkor mégis mire jó ez az értelmetlen rajongás?

2013. júl. 21. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Jajj nem kell a hiszti.

A nők is képesek ilyenre nagyon sokan.

Bejön neki mind a 2 csaj amíg a 2 csaj meg vakon szerelmes belé addig meg ennyi jó neki.

Fiatal szerencsés ennyi.

2013. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem egy pasi, hanem lány.
2013. júl. 21. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
A két csávó tud egymásról? Mert akkor ez legalább annyira az ő hülyeségük, mint a barátnőd köcsögsége. Én biztos nem tűrném el, hogy a barátnőm mással is kefélgessen.
2013. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudnak egymásról, pont ezért nagyon elképesztő ez számomra.
2013. júl. 21. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatalság, bolondság! : )

Addig kell próbálkozni, élvezni az életet, amíg lehet, nem 40 évesen, két gyerekkel kell ugrabugrálni.

2013. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!