Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e, hogy azért nem akarok barátnőt, családot 30-as férfiként, mert nem akarok még nagyobb megfelelési kényszert a nyakamba venni, elég a munkahelyi?

Figyelt kérdés
Tehát még több stresszt, hogy aztán (mert az öl egy idő után)idő előtt meghaljak. Nem akarok megfelelni a nőnek mindenben, hogy ezermester legyek, hogy tökéletes családapa, hogy lepedőakrobata szerető, hogy folyton azon gondolkodjak, hogy lássam el a családot. Hogy megfeleljek a nő családjának, barátnőinek. Hogyan vegyek lakást (nekem elég a garzon), hogy munka utána ne tudjak egy órát sem pihenni, hanem lássam el a férfiúi teendőimet és napestig sorolhatnám a családapára háruló terheket, stresszfaktorokat.
2016. júl. 26. 00:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de szerintem rajtad kívül senki nem gondolkodik azon, te miért nem akarsz barátnőt. És senkit nem érdekel. Magadat pedig nem kéne győzködnöd, ha tényleg nem akarnál.
2016. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem jogos az érved.

Én sem akarom ezeket ugyanezen okból.

2016. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

húh,hát eléggé elfuserált a kereted.

nem piti a megfelelési kényszered.

gyakorlatilag pont fordítva van ez,legalábbis velem mindig így volt.

a csajok tepernek amikor már odavannak érted,ők főzőcskéznek,hogy megfogjanak.

ugrálnak a farkamon akár a csilláról lógva is,hogy megmutassák nekem mekkora lepedőakrobaták.

főznek mosnak takarítanak,hogy bizonyítsák háziasak.


te a kontroll elvesztésétől parázol,hogy egy idő után a fejedre nő a csaj.

való igaz,hogy ez minden nő folyamatos elszánt törekvése és életcélja,de ha határozott férfi vagy akkor túljárhatsz az eszükön és hosszú távon fenn tarthatod az alap felállást és keretet,miszerint benne legyen folyamatos megfelelési kényszer feléd nem pedig benned felé.

2016. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Maradj akkor egyedül,amíg lehet költsd a pénzed csak magadra éld ki magad amíg lehet.Aztán idős korodba amíg lesz erőd nyugdíjas klubokba eljársz,aztán meg ha már az se megy magányosan éled le még a hátralévő életed lehetőleg fitten azt is,hogy tudj magadról gondoskodni,vagy ha nem akkor legyen elég pénzed,hogy fizess egy idegennek aki néha rád néz.Ha neked megfelel akkor szíved joga.
2016. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagy kan vagy te kedves 3. :D Így kell egy nővel bánni, hogy ő tegyen meg mindent érted. Nekem ez nem jön sajnos össze. Fejemre nőnek sokszor.
2016. júl. 26. 00:57
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
csak lusta vagy és gyenge nem is jönél te össze senkivel
2016. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Én ezeket a dolgokat máshogy látom. Ha én szeretek egy férfit, akkor imádom lesni a kívánságait és agyon agyalni, hogy mivel lepjem meg, hogy tegyem boldoggá. A nap mint napos küzdelmek, erőfeszítések, amit egymásért megteszünk, ma.Azért érdemes élni. Egymás folyamatos támogatása és kölcsönös örömszerzése nálam mindig hosszan tartó boldogságot eredményezett, és intenzív személyiségfejlődést. Nyilván ehhez megfelelő partner kell.

Sajnos az alkalmazkodóképesség hiánya, ami nálad is van, az élet számos területén hátrányt jelent. Ha a küzdelmeket, az élet kihívásait ennyire kínként éled meg, mint ahogy a kérdésbe leírtad, hogy neked minden megfelelési kényszer, akkor nagyon bús élet vár rád. Érdemes lenne változtatni ezen a szemléleten.

2016. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Na, hálistennek, ismét egy hülyével kevesebb a párkereső térben.
2016. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Jogos. Amikor már esetleg jobb helyzetben leszel, munkahelyed stabilabb lesz,netán felebb lépsz a ranglétrán, kicsit több időd is lesz magadra, és úgy érzed valami hiányzik, akkor úgyis tenni fogsz érte. Jelenleg nem fér bele egy kapcsolat, te dolgod.Legtöbb ember így van vele.
2016. júl. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Már nem azért kérdező, de ez, rajtad kívül, senkit nem érdekel.

2016. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!