Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 26 éves lánynál el kell fogadni, hogy nem a saját idejét osztja be vagy csak hazudik?

Figyelt kérdés
Nem szerettem volna töle semmit ártatlna flörtnek indult az egész egy chat oldalon. Aztán egyszer csak mondta szeretne élöben is találkozni. Megbeszéltük a randit lemondta, mert amíg délutános műszakban dolgozott addig szülei leszervezték a hétvégéjét. Neki kell mindenkinek tortát sütnie hajat vágnia (fodrász de multinál dolgozik). Tegnap egész nap egy szava nem volt hozzám, máskor rengeteget ír mert dolga volt,többször volt elérhetö 1 perc alatt sokat lehetne írni. Nem vagyok türelmetlen megértem csak azt nem , ha valaki esetleg szeretne egy kapcsolatot, miért nem szán rá időt miért az az utolsó. Aztán a báttya gyerekeit pesztrálja mert.......mindig minden rá van bízva. Nekem az jutott eszembe,hogy más pasikkal is udvaroltat magának, vagy randizgat, de akkor engem miért nem ráz le. Ha akar kapcsolatot miért nem szán rá időt. Nem akar elengedni, mikor mondtam szépen neki ,hogy haggyuk az egészet úgy tett mintha nem mondtam volna és tovább beszéltünk meghitten..

#elfoglaltlány
2016. júl. 26. 21:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ami a legzavaróbb a szülei vállalnak fel neki ezt azt,ami ugye a kapcsolatunk rovására menne,fogadkozik, ha majd lesz valami másképp lesz,de randizni nincs ideje sok a dolga, ahhoz meg randi kellene, hogy valami legyen.
2016. júl. 26. 21:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez előfordul, hogy az ember egyik nap nem lát ki a fejéből, máskor meg ráérősebb. Mi a gond? Feltalálták a telefont, hívd fel. Azt akkor is tudja kezelni, amikor éppen gyerekre vigyáz, és nem ér rá a gép előtt ülni.
2016. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van, akinek eléggé követelőző családja van, és van, aki nem tud nemet mondani, ha szívességet kérnek tőle. Na, ha ez a kettő egyszerre van meg, az szívás.


Ha megismerkedtek és összejön, akkor neki is könnyebb lesz lerázni a családját valaki miatt, akit ismer. Így picit ismeretlen vagy, csak betűk a neten, így nehezebb miattad nemet mondani, ha rá akarnak telepedni.


Én megmondanám neki, hogy semmi harag, meg nem akarsz erőszakosnak tűnni, de döntsetek el egy randit, mondjuk jövő hétvégére, az elég hosszú idő, akkor be tudja jelenteni a családnak, hogy NEM ÉR RÁ semmire, mert ne haragudjon, de felnőtt férfiként te nem látod annak értelmét, hogy egymást húzzátok a neten hónapokig egyetlen élő találkozás nélkül.

2016. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fru_ ***** válasza:
Nem biztos, hogy hazudik, de biztos, hogy nem kezdenék egy ilyennel.
2016. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Besza behu erről a kerdesről megismerte a lanyt egy sràc aki ràmìrt. Hazudik sajnos!

2es konkrét randit mondott le szüleire fogta de lehet màs miatt.

2016. júl. 27. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Besza behu erről a kerdesről megismerte a lanyt egy sràc aki ràmìrt."


Te beteg vagy, öregem. Mi a garancia arra, hogy igazat írt az illető, és nem szívat? Vagy nem pusztán rosszindulatból írt rád? Egy ismeretlen arctalan valaki rád írt, és inkább hiszel neki, mint a kiszemelt lánynak? Ha így van, akkor felejtsd is el szerintem. Sőt lehet, hogy a párkapcsolatokat úgy általában hanyagolnod kéne ennyi paranoiával és bizalmatlansággal az agyadban. Mi lenne melletted egy nő sorsa? Nonsztop b..sztatnád meg féltékenykednél, ha valaki bogarat ültetne a füledbe valami hülyeséggel.

2016. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Irta a,lany nevet hogy csak nemaz x y az???
2016. júl. 27. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen egyvalamit jelent de az 1000% : van más állandó pasija, vagy többet futtat egyszerre ,és te nem férsz bele éppen az időbe, de azért tartaléknak elrak,ha üresedés lesz. Menekülj az ilyentől!
2016. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!