Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hibákat tudnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibákat tudnak a nők általánosságban elfogadni az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

- 185 helyett csak 180-as magasság

- saját lakás helyett csak albérlet

- nagyon jó fizetés helyett csak jó fizetés

- izmos test helyett csak szálkás test

- 3 éves Audi helyett 10 éves... Audi


kb ilyesmi kategóriákban gondolkodj.

A legtöbb hibádat le kell tagadnod, nincs mese(nem akarsz nősülni, gyereket, orális szex nélkül nem fogsz vele maradni,...)

2016. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez így van, tényleg nem szabad őszintének lenned, mert megszívod. Azt a tündérmesét, hogy egy kapcsolatban létezik őszinteség el kell felejteni. Egy párkapcsolat arról szól, hogy eltudod-e adni a másiknak, vagy sem.
2016. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
No letemre igazat adok az elso kettonek, szomoru hogy idaig sullyedtunk.
2016. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Az a szomorú, hogy egyesek nem látják be azt, hogy totális hülyeség amit ide leírtak páran. Gondolok itt főleg a #2-es hozzászólásra.


Számomra érthetetlen, hogy miért lennék valakivel együtt akivel nem lehetek őszinte és meg kell magam játszani, mert különben elhagyna. Az ilyen nem is mondható normális kapcsolatnak. Visszatérve, ami fontosabb azaz, hogy én például nem akarnék olyas valakit "szeretni" vagy olyannal lenni akivel nem lehet őszinte mert különben otthagyna. Gondolom ezzel mindenki így van nem?


Azt kellene sok embernek megérteni, hogy felesleges olyan emberrel bármennyi időt is eltölteni kapcsolatban akivel nem lehetünk őszinték, nem nyílhatunk meg előtte, nem mutathatjuk ki az érzéseinket..

2016. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem add magad és ha ugy is kellesz neki akkor az egy jo kapcsolat lehet nem azt kell mondani amit hallani akar ha veled akar lenni akkoris veled lessz ha szegény vagy :) nekem sosem az számitott mennyi pénz meg ijenek van ha megtaláljátok az öszhangot akkor a többi nemfog számitani :)
2016. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

The Winds of Winter

Elviekben igazad is volna, de gyakorlatban nincs.

Gondolom nő vagy, így nem fogod igazán megérteni, hogy (átlagos) férfi szemszögből miért nem igaz.

2016. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

#6


"Elviekben igazad is volna, de gyakorlatban nincs."


Indoklás?


Nem csak elviekben van igazam hanem gyakorlatban is.


"Gondolom nő vagy"


NEM mondanám, de a biztonság kedvéért azért majd megnézem.


"(átlagos) férfi szemszögből miért nem igaz"


Átlagos férfi szemszögéből pontosan megértem miért véled nem igaznak azt amit leírtam, de igazából nekem mindegy, hogy te mit csinálsz, és milyen véleményen vagy. Felőlem lehet egy felszínes kapcsolatod, és évekig játszhatod is magadat, a párod előtt amivel nem csak őt hanem magadat is becsapod, de ha ez neked megfelelő és boldog leszel így, akkor igazából teljesen jó a hozzáállásod.

2016. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem nagyon érted.

1-es pontban leírtam, hogy valódi "hibákat" nem fognak elfogadni a nők.

Mondanám, hogy rendben, legyen igazad és álljon neki az ember őszintén a nőknek és mondja el, hogy nem akar gyereket, házasságot, de orált mindneképp,stb. de az eredménye a legjobb esetben egy dicséret lesz az őszinteségért és egy számlafelezés.

Aki kiesik a nők tökéletespasi-bűvköréből, annak egyszerűen semmi nem jut.

Persze, elvileg jó volna ez a korrektség, csakhogy kontraproduktív és azt kell felismernie minden férfinek, hogy neki nem a nőket kell kiszolgálnia, nem a nők céljait kell fókuszba helyeznie, hanem a saját céljait és ha kettő nem vág egybe, egyértelmű, hogy mit kell választania.

2016. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és soha nem jönnék össze olyan pasival, akit nem ismerek már pár éve vagy pár hónapja úgy, hogy laza haveri kapcsolat van köztünk, semlegesek vagyunk egymásnak, ezért tudnak teljesen őszinték lenni velem, és magukat adják.

Nagyon nehezen bízok meg emberekben, amint megneszelem, hogy nem őszinte hozzám valaki, már ott is hagyom a fenébe. Engem nem érdekel, ki milyen jó színész. Előbb-utóbb úgyis kiderül, ha nem őszinte valaki, nem akarok akár x év után csalódni, jobb minél előbb menekülni ilyenkor.

Rettenetesen rossz kapcsolat az, ahol nem lehet önmagunkat adni. Nagyon szomorú élete lehet annak, aki szükségesnek érzi, hogy megjátssza magát. Úgyis érződni fog egy idő után, és akkor soha nem lesz boldog a pár együtt.


A kérdés egyébként fura, túl összetett ahhoz, hogy válaszolni lehessen rá...

Ha ez segít, akkor azok, amiket én SOHA nem tudnék elfogadni: agresszió(ra való hajlam), gyűlölködés, hazudozás, megbízhatatlanság, bunkóság, butaság, ápolatlanság/igénytelenség, rosszindulat, túlzott lustaság, életképtelenség.

Ezeken kívül alkuképes vagyok :D

2016. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

"1-es pontban leírtam, hogy valódi "hibákat" nem fognak elfogadni a nők."


Amiről te beszéltél nem tartoznak bele a valódi hibák kategóriába.


"nem akarsz nősülni" - NA és ? sok olyan nő van aki szintén nem akar.

"nem akarsz gyereket" - Szintén ugyan azt tudnám mondani mind előbb.


A szexuális részére annyit tennék hozzá, hogy teljesen normális az, hogy egy kapcsolatban a felek orálisan is kényeztetik egymást. De valójában ez ilyen három random dolog amit leírtál. Valamint ez a számlafelezés gondolom arra vonatkozik, hogy randin beközlöd ezeket.. nos ez szerintem nem szokás így a másik képébe vágni de az persze érthető, hogyha nem akarsz gyereket akkor ne tervezz olyan nővel hosszútávra aki mondjuk szeretne. De mégis, ha nem vagy ezekben őszinte akkor mit érsz el ? Együtt vagy valakivel éveket majd közlöd, hogy drágám én csak hazudtam ám, hogy majd akarok veled közös gyereket.. vagy nem tudom milyen elképzelés alapján jutottál oda, hogy az őszinteség ROSSZ ezekben amiket leírtál "hibaként".



"nem a nők céljait kell fókuszba helyeznie, hanem a saját céljait és ha kettő nem vág egybe, egyértelmű, hogy mit kell választania"


Igen, egyértelműen békén kell egymást hagyni, és keresni olyat akivel egybe vág a célotok és az elképzeléseitek, és az meg hülyeség de nagyon, hogy ilyen nincs és nem létezik.



Egyébként meg valódi hiba az ha valaki rosszul kezeli a konfliktust vagy van pár mentális problémája, esetleg kevésbé intelligens vagy hasonló dolgok amik valaki számára vagy elfogadhatóak vagy nem.

2016. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!