Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincsenek elvárásai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincsenek elvárásai a másik nem felé, nem érzi, hogy ez furcsa?

Figyelt kérdés

Nyilván nem extra igényekre meg 100 pontos listára gondolok, de szerintem ha valakinek szó szerint teljesen mindegy, hogy kivel jön össze, az nem normális.


Mert ez azt jelenti, hogy vagy iszonyatosan kétségbeesett, és már annyira kanos/kiéhezett, hogy bárkire gondolkodás nélkül rávetné magát, vagy pedig totálisan nem ismeri önmagát, és fogalma nincsen, hogy mire vágyna igazán egy kapcsolatban, milyen társ lenne számára ideális. Egyik eset sem túl szerencsés.


Én azonnal menekülök, ha érzem egy pasin, hogy marhára nem ÉN kellek neki, hanem csak egy punci...


2016. júl. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen igazad van, de szerintem két dolgot összekeversz.

A szexualitás egy szükséglet, és sokkal elfogadhatóbb, ha valaki ennek kielégítése érdekében "adja le" az elvárásait, mintha párkapcsolatot létesítene.

Azzal van probléma, akinek az mindegy, hogy kivel, csak párkapcsolata legyen.

2016. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelenti azt, nem függ össze a kettő.
2016. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az első barátnőmig így voltam vele, hogy mindegy milyen, aztán ő sajnos pont olyan volt, hogy minden téren katasztrofális, mostmár csak olyan nő jöhet szóba aki jól néz ki, nem dohányzik, nem bulizik/iszik rendszeresen. Aztán lehet a következő után még több "pont" kerül fel a listára...
2016. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

Elvárásaik ? Ne röhögtess már. Mondanék neked elvárásokat mint férfi. akkor önsajnálkozásba kezdesz és ugyanúgy tovább állsz mondván kisfiú még.

Férfiaknak nem lehetnek elvárásaik. mert az már nem tetszik a nőknek. Ezt kiölték a férfiakból a nők. mert mindig a nő szava az első ugye, minden úgy van.. így hát ne csodálkozz. Sok férfi nem mer elvárásokkal előjönni, mert tudják hogy úgy is az lesz a vége. Itt pl ha megkérnélek hogy naponta csinálj már rendszerességgel jó kaját, mint elvárás, akkor mi van belőle ? húzod a szád meg muszájból kell csinálni, és akkor azt mondod hogy te veled ezt nem csinálhatják..

2016. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: Írtam is, hogy nem extra dolgokra gondolok. Hanem pl arra, hogy a pasinak legyen humora, legyen intelligens, határozott, ilyesmik.
2016. júl. 27. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább megtanultam leadni az igényeimből. Az én külsőmmel már annak is örülnék, ha lenne egy lány, aki legalább szóba állna velem ismerkedés céljából. Ilyen azonban még nem találtam. Olyan undorító külsővel, mint az enyém, mégis mire fel legyenek igényeim?
2016. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!