Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy fiú csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy fiú csak azért jár egy másik lánnyal hogy féltékennyé tegyen? ( én is lány vagyok)

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és szerelmes vagyok abba a fiúba
2015. jan. 20. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
És ezt honnan tudod ilyen biztosan?
2015. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert velem jobban bánik mint a barátnőjével meg egyik osztálytársam és azt mondta hogy belém szerelmes
2015. jan. 20. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Menekülj, menekülj, menekülj!

Amelyik ember ennyire rossz, stratégiai játékos, az mellett kutya dolgod lesz, ha össze is jössz.


Képzeld el ha járnátok! Akkor el kezdhetnéd kisakkozin, hogy kibe szerelmes valójába, ha veled jár.


Akinek csak ennyi észt osztottak, azt hagyni kell a fenébe. Pukkadjon meg a nőjével.

2015. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van. És ha te amúgy is szerelmes vagy a fiúba akkor mi értelme annak, hogy féltékennyé akar téged tenni? Full hülye a srác úgy tűnik.
2015. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csakis azert dugja hogy feltekeny legyel. Biztosan tudom.
2015. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a francba. Ha azért kihasznál egy másik nőt érzelmileg hogy nekem imponáljon, akkor egyértelmű hogy velem sem fog jól bánni...
2015. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!