Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jon ossze egy normalis kapcsolat?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok szertenek mar vegre egy komoly kapcsolatot ,de mindig csak a komolytalan,ringyo lanyok talalnak meg. Legutobb is egy hetig tartott a kapcsolatom mert azt a hisztis pi csat nem lehetett elviselni. Fozni nem tudott,ha kajat rendeltem nem volt jo,takaritani nem takaritott ,mosogatni is nekem kellett volna szerinte. Na korulbelul ezen szintu lanyok talalnak meg. Pedig nem az a h*lye barom vagyok. Rendes munkahelyem van,jo fizetessel ,igenyes vagyok magamra es a kornyezetemre is. Nem ertem,hogy miert nem talalok egy normalis lanyt...
2016. júl. 28. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Mert amit te keresel azt takarito szolgalatnak hivjak. Ird be google a lakhelyeddel egyutt es meglesz a megoldas.


Normalis lanyt pedig azert nem talalsz mert nem sok van. Keresni kell. Tipp: amelyiknek elobb latod a pinajat mint hogy megutdod a nevet az nem a normalis fajta.

2016. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért hisztizik mindenki a gyk-n, hogy nincs pasija, vagy nője? A társkeresési problémák kategóriában 1 órán belül két ember írta ki ugyanezt a kérdést. 1 órája egy 25 éves csaj keresett itt pasit, most te keresek itt nőt.

Nekem sincs kapcsolatom, 11 éve vágynék rá, mert 25 éves és szűz vagyok, de én eltudom fogadni a magányt, ti meg zsennyegtek, mint a magyarok a trianoni békén. XD

2016. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom csak a szingli lányoknál próbálkozol. A foglaltaknál kell, mert a normális lányok legkésőbb 18 évesen elkelnek, azután folyamatosan foglaltak.
2016. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, vannak szingli normális lányok csak nagy igényekkel. (: 21/L
2016. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha neked kinézetre a plázacsa stíl jön be, akkor azért ne nagyon csodálkozz, ha csupa olyat fogsz ki, aki belül is ilyen.


Válogassál a konszolidáltabban kinézők közt.

Szerintem.

2016. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te találod meg mindig a rossz embereket.


Önismeretet kell tanulnod, hogy szükségleteidet-érzéseidet fel tudd ismerni, ezáltal jobban odafigyelhess céljaidra, utat találj a megvalósításra, hogy minden pillanatban önmagadat adhasd.

Innentől pedig mrgtalálod majd az utadat.. :)


Ajánlom tehát az önismereti, és kommunikációs könyveket, nameg az Első benyomás c.-t, ami segít, úgy szimpátiát kelteni másokban, hogy önmagadat adod :)

2016. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolso ,koszonom a kedvesseget ,de magammal nincs semmi problemam hala Istennek. En magamat adom mindig,nincsenek komplexusaim.

Magas,jokepu,jo megjelenesu kellemes tarsasag vagyok,legyen barmirol szo.

Szeretek flortolni es huzni a lanyok agyat,szeretem ha megvan a szikra.

Jo anyagi helyzettel rendelkezem,szeretem elvezni az eletet, a szep dolgokat.

Roviden bemutattam magam ezen a teren ,ennek fenyeben mondj valamit kerlek.

2016. júl. 28. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 Én nem mondanám normálisnak azt, akinek a világ legjobb képű férfija se néz ki elég jól ;)
2016. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerencsefaktor


Azt sem tudom elképzelni, hogy görcsösen akarnád, és ezért a jókat elijeszted, és csak a selejt marad, akit bevonzasz :/

Ezt azért kerüld el a jövőben :D


Más lehetőség nagxon nem marad :/

2016. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom gorcsosen,csak egyszeruen mar unalmasak ezek a par alkalomra erdemes lanyok...
2016. júl. 29. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!