Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nehéz a nőknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nehéz a nőknek is párt találniuk? Akik sírni szoktak azoknak igazuk lehet?

Figyelt kérdés

Itt is egyre több nőt látok sírni, hogy nagyon nehéz párt találni, de élőben is több csinos nő ismerősöm sír hogy nincs normális pasi, pedig egyáltalán nem helyesekre mennek rá, exeik elég csúnyák voltak.

Uraim?! Ilyen rosszak lennénk?


2016. júl. 29. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

a kérdésben van egy kis értékrend zavar... Már megint a külső szempontokkal azonositunk embereket. Nem helyes pasikra mennek rá csinos nők, mégsincs párjuk. :)

Azt látom, hogy ma mar egy pillanat alatt hozott döntés alapján ítélkezik mindenki, nincs senkinek ideje, türelme (?) odafigyelni a másik félre az ismerkedés során. Ergo a pár-minőségű emberek találkozása során kicsi az esély, hogy ugyan abban a pillanatban induljon be a kémiai reakció. Társasági élet helyett társkeresőket használunk, beszélgetés helyett FB üzenetek vannak, egymás szemébe nézés helyett smile-t küldünk.

Nekem is van csinos szingli ismerősöm több, aki olyan szempontokat tart fontosnak egy férfiben, ami miatt a könnyem ki tudna csordulni... Második mondatban az egzisztenciájukat emelik ki, vagy lehetőséget látnak bennük, vagy külcsínes dolgok miatt titulálják jópasinak (belőtt haj, gyúrt test, etc).

Így nehéz a pártalálas mindkét nemnél. A síránkozás meg csak figyelemfelkeltés, önsajnálat.

2016. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 én értékelem a hozzászólásodat, de szerinted fel fogja ezt fogni bárki is egy olyan világban, ahol ha nincs facebookod akkor nem vagy hiteles, de leginkább nem vagy ember? :)
2016. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

Tisztában vagyok vele, hogy a véleményem megkövült álláspont a mai világban, de nekem az is elég, hogy legalább egy ember értékeli... ;)

(11)

2016. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es válaszoló, én is ugyanezt látom, teljesen egyetértek veled.

Instant kell minden.. valahogy felpörgött a világ mi meg pörgünk benne, mint a búgócsiga. Ránézünk egy emberre az utcán és ítélünk. Kinézet, test, frizura, ruha, kocsi, lakás.. ha az inge gallérja nem passzol a cipő színéhez lapozunk. Miért is? Talán mi mindíg tökéletesek vagyunk? Neeeem.. de a média ezt sugallja.. a sok reklám.. hogy tökéletesnek kell lenni. Másként nem vagy ember.

Ezt fel kell fogni ésszel és el kell válni ettől.

Az ismerkedésnek is megvan a maga varázsa. Attól szép, hogy lassan megismered a másik ember lelkét. És ha azt látod, pont nem érdekel a nadrágja színe.

Ez egy virtuális világ, ahonnan ki kell szakadni, máskülönben nem leszel boldog.

Én hiszem, remélem, hogy a sors elhozza azt a férfit akire vágyok, aki azokkal az belső (!) értékekkel rendelkezik amit én szeretnék. És mondjuk nem az első 5 kérdése között lenne a kedvenc szexpózom..

Igen, szép nőként még nehezebb, de nincs lehetetlen :-) nincs miért sírni. Ja, és face-em sincs:-) minek is? Beszélgetni szeretek. :-)

2016. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen az, mert olyan embert találni akivel tényleg passzoltok egymáshoz, nagyon nehéz. De szerintem ez egyértelmű. 46 %-os pedig valószínűleg férfiakkal szokott randizni, ha már ennyire tudja hogy mennyi a normális közöttük és hogy milyen módon ismerkedik egy nő...

Számtalan olyan pasival volt dolgom, aki mások szerint ocsmány volt de gondoltam magamban hogy érdekes ember, megismerem szívesen aztán ezek is csak dugni akartak vagy volt valami baj a fejükben. Ezek tények. Évekbe tellett, mire találkoztam a barátommal, aki tökéletes a SZÁMOMRA. Másoknak ő lehet szegény, csúnya, buta, akármi, de nekem ő fantasztikus. A "nőknek csak gazdag, izmos, helyes pasik kellenek" margójára írtam ezt le...

2016. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 a szexpózról jut az eszembe... Azt vágod hogy a #11-es válaszod 69%-ban hasznos? :)
2016. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

8! Hány naponta?? Ezt a kérdést tesem gondoltad komolyan?! Ez kb 1év volt h evvel a 4pasival találkoztam. Jelenleg van párom.

Naponta? Vicc. Pedig álítólag jó nő vagyok. Igaz soha nem társkeresőztem pl. Lehet ők napi szinten kapnak egy értelmezhető üzenetet! 😂

9 nem mondom meg 😂😂

2016. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Férfiként azt tudom mondani, hogy sztem jogos a sírásuk.

Nem is mi vagyunk ilyen rosszak, hanem ők nem tudnak különbséget tenni aközött, hogy mi az elvárás egy szexkapcsolathoz, one-off dugáshoz és mi az elvárás egy tartós kapcsolathoz, házassághoz, családhoz.

Ez utóbbiakat rettentően kevés lány éri el.

Sőt, vegyük észre, hogy a mai önhitt, feminista, kivagyi, fesztiválon cumizó, de okos, önálló, független, női szerepekre köpő szingli mentalitás azonnali kizáró tényező, még csak megfontolásra sem kerül egy ilyen lány, de dugásra semmi gond vele, sőt támogatjuk is az individualizmusát.

A mai nők azt nem képesek még lekezelni, hogy nem fogjuk őket elfogadni az egyik célra, ha ők már a másik célt egyszer kiválasztották.

Ők azt hiszik, hogy ez pusztán az ő elhatározásuk kérdése és azzal az eufemizmussal leplezik, hogy "csak kiélte magát". Élje ki, élje ki velem is nyugodtan, de ne higgye, hogy többre is kéne, csak mert ez a vágya.

2016. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!