Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek tényleg ennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tényleg ennyire fontos a pénz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy nagyon sztereotíp téma és sokan rinyálásból felhozzák, de egyre jobban azt látom, hogy ez nem tévedés vagy egy begyöpesedett buta szöveg. Konkrét példákat nem feltétlenül szeretnék sorolni, de azt hiszem, ha én látom akkor másoknak is egyértelműen kell látni, hogy manapság a nőknek legalább olyan fontos a pénz és itt főleg a férfiak felé mutatott elvárásra értem, mint Dagobert bácsinak. Mindenhol azt látom, hogy ami nagyon kell nekik és rögtön csillan a szemük az valami drága dolog. És annak aki birtokol ilyeneket az előtt térdelnek és elnéznek neki szinte mindent. A gyomrom fordul fel néha az ilyen megnyilvánulásoktól. Huszon évesen mostanság már rendszerint 40-50 éves anyagilag stabil férfiak után koslatnak. Egyértelműen látszik, hogy nem vagy csak ritkán a férfi ölelése számít nekik, mint inkább a vagyona, autója, saját háza, nyaralója, hajója stb. Rohadtul nem úgy keresnek párt mint egy csiga vagy egy főemlős, ott ugye nem játszanak az anyagi javak, viszont itt nagyon is meghatározóak. Ha nem is mondjuk rövid távon, tehát nem esik tátott szájjal rögtön térdre a BMW-s srácnak, a jövőbe tekintve a sráccal akkor is kalkulálnak azzal, hogy gazdag a gyerek. Persze vannak lányok akik az egyszerűbb srácok mellett is elvannak az egyszerű kocsival és szegényesebb helyzetben ezt nem vitatom, mert ezt is tudom. De úgy veszem észre, hogy ez kezd a ritkább lenni. Nem a szellemi és testi valójáért akarják az embert, sokkal inkább az anyagi háttér az amiért bizseregnek. És ezt nem egy szegény, kesergő férfiként írtam ki, még mielőtt valaki lezárná ennyivel.
2016. júl. 28. 23:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

A sajat penzem a fontos! MAr egy eve nincs paaim, mert tanulok, hogy legyen egy olyan allasom, hogy megengedhessem magamnak amiket akarok, korlatozas nelkul es nem mastol kuncsorogni penzt.

Az utolso pasim igencsak belemdofott amikor kozolte, hogy nekem nincs semmim, es neki egy gazdag csaj kellett volna.

2016. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Bocsi, paaim=pasim
2016. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%

"Rohadtul nem úgy keresnek párt mint egy csiga vagy egy főemlős, ott ugye nem játszanak az anyagi javak"


Na most, persze, hogy ott nem az anyagiak a fontosak, mivel nincsenek anyagiak. Viszont, ha már így ideírtad, és úgy látom irigyled az állatokat, akkor neked jobb lenne, ha csak úgy tudnál minden egyes alkalommal pinähoz jutni, hogy előtte puszta kézzel agyon kell verned 5-6 - akár hegyomlás méretű - hapsit? He? Mer' az állatoknál halálig menő harcok is vannak ám egy dugásért.

2016. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Az az ember aki azt mondja a mai világba nem fontos a pénz az hazudik, hisz money talking van és azért tanulunk, azért dolgozunk, és abbol élünk!


Én speciel nő vagyok saját magamat tartom el, független vagyok és mindig is lenéztem az olyan nőket akik gazdagabb férfiaktol akarnak függeni mert a munka büdös mert azért már tenni is kéne valamit vagy esetleg tanulni ahhoz meg ugye agysejtek is kellenenek.

Ha egy pasinak BMW-je van nem fogok hanyat vágódni és örülni miért tenném? Az nem az enyém az az övé! Azért mert az anyósülésen ülök érezzem magam megtiszteltetve?


Nekem bőven elég ha anyagi téren egy férfi egyszerűen rendezett és nem adóságokba úszkál. Nem érdekel a fizetése mennyi vagy mit dolgozik, ha sikeres abban amit csinál és törekszik, hogy előbbrejusson az életben.

2016. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Amugy erdekes, hogy a gazdag pasik, akik megveszik ezeket a noket, sose problemaznak ezen :)
2016. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
57%
Pénz, BMW (jól vezet?) = agresszió. Meg tudja védeni a születendő utódokat elieszti a frusztrált hímeket, és el tudja látni a családot kajával esetleg lakóhellyel pont mint 50 ezer éve.
2016. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nagy szazalekban igy van ,ahogy leirod. Van egy ket kivetel ,de elvetve talalni csak. Erre azt szoktak mondani,hogy rossz helyen keresgelek,kirivoan elek,rossz lanyokat celzok meg. Na ne mondja mar nekem senki,hogy en vagyok az idiota 10/9 esetben ,hogy rossz helyen ismerkedek,pont rossz tipusu lanyokkal.

(Nem,nem egy anyagi gobdokkal kuzkodo,ronda,megkeseredett ferfi vagyok.)

23F

2016. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
*gondokkal kuszkodo
2016. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ebben mi a kérdés. Igen, vannak nők akiknek ez a fontos. Igen, vannak nők akiket ez egyáltalán nem érdekel. Az, hogy többen vannak azok akik pénzre mennek én nem mondanám, a történelem bármelyik korszakában jelen voltak azok a nők (férfiak is) elég szép számban, akik a vagyon miatt házasodtak be valahova, ezt ma már nem házassággal oldják meg, hanem "ma a Janit fogom szipolyozni, holnap meg a Gyurit".

Emberek vagyunk, kapzsik, anyagiasak, ez van. Én ugyan soha nem azt néztem egy pasiban, hogy mennyi pénze van mert nekem sincs sok, tőle sem várom el meg le is szarom, de megértem azokat az embereket, akik anyagi biztonságot keresnek valaki más oldalán. Ha megteheti és van olyan hülye pasi aki ehhez asszisztál, akkor megérdemli. Nyilván nem a könyvtároslány kategória fog becsurgatni a BMW-től (ami még csak nem is felső kategóriás autó, nem tudom ez honnan jött), hanem az a maca akin a szemgolyóin kívül talán nem is találsz semmi természeteset. Ha valakinek ez tetszik, akkor számoljon vele hogy az anyagiasság benne van a pakliban. És hogy férfira is mondjak példát, a volt barátomat 5 hónapig én láttam el kb. mindennel, elvittem nyaralni amibe ő semmit nem adott bele, vittem étterembe, ide-oda... Vannak ilyen ingyenélők, hamar meg kell tőlük szabadulni, ennyi. :)

2016. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők akik tanulnak és dolgoznak a sikerért.

És a piritott kacsaemlősökel vesznek mindenkit egy lapra.

Amugy férfiakat is szeretik szép számmal eltartatni a zacsijukat.

2016. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!